Home Artykuły 3 sposoby instalowania starszych wersji aplikacji na starszym iPhonie
3 sposoby instalowania starszych wersji aplikacji na starszym iPhonie

3 sposoby instalowania starszych wersji aplikacji na starszym iPhonie

0

Jeśli Twój iPhone jest za stary i nie możesz na nim zainstalować najnowszego iOS, App Store może nie pozwalać na pobieranie nowych aplikacji. Oto kilka prostych sposobów, dzięki którym nadal możesz uzyskać potrzebne aplikacje.
Jeśli używasz starego iPhone’a, prawdopodobnie masz problem z pobraniem nowych aplikacji. Może to być spowodowane tym, że Apple nie obsługuje już aktualizacji iOS dla Twojego urządzenia, podobnie jak deweloperzy aplikacji optymalizujący oprogramowanie dla najnowszej wersji iOS. Wszystko to skłania do zakupu nowego telefonu. Ale co, jeśli nie chcesz lub nie możesz tego zrobić?

Na szczęście istnieje kilka bezpiecznych i legalnych sposobów instalowania starych aplikacji na starszym iPhonie. I jest to o wiele łatwiejsze, niż mogłoby się wydawać! Poniżej znajdziesz wszystkie możliwość.

Pozwól pobrać ostatnią zgodną wersję

Jest to najłatwiejsza dostępna opcja pobierania starszej wersji aplikacji, choć wielu użytkowników iPhone’ów nie zadaje sobie z niej sprawy. Dzieje się tak, ponieważ sklep z aplikacjami nie podaje informacji, czy istnieje starsza wersja aplikacji.

Na stronie aplikacji często pojawia się komunikat informujący, że aplikacja wymaga systemu najnowszego systemu iOS, co użytkowników starszych iPhone’ów prowadzi do mylnego przekonania, że ​​na ich telefonie aplikacji zainstalować się nie da. Ale nie zawsze tak jest. Można zignorować tę informację i mimo to nacisnąć przycisk pobierania. Gdy to zrobisz, Apple App Store wyświetli komunikat z pytaniem, czy chcesz pobrać starszą wersję aplikacji.

Jak pobrać ostatnią zgodną wersję aplikacji z App Store

Uruchom aplikację App Store na swoim iPhonie i wyszukaj aplikację, którą chcesz pobrać. Wybierz nazwę lub ikonę aplikacji, aby otworzyć stronę pobierania. Rozpocznij pobieranie aplikacji, naciskając przycisk Pobierz lub dotykając symbolu chmury strzałką w dół. Poczekaj, aż App Store wyświetli komunikat Pobrać starszą wersję tej aplikacji? Wybierz przycisk Pobierz, aby pobrać aplikację.

Pamiętaj: Ta opcja może nie zadziałać, jeśli deweloper usunął ze sklepu starsze wersje swoich aplikacji lub celowo zablokował możliwość ich pobrania nowym użytkownikom. Jeśli zobaczysz komunikat Ta aplikacja wymaga systemu iOS x.xx lub nowszego, spróbuj skorzystać z kolejnych sposobów opisanych poniżej.

Pobierz aplikacje z listy zakupionych

Jeśli niedawno zresetowałeś iPhone’a do ustawień fabrycznych, może okazać się, że niektóre z wcześniej zainstalowanych aplikacji wymagają teraz do działania nowszej wersji iOS. Jeśli twój iPhone jest za stary na aktualizację iOS nie martw się. App Store pozwala na pobranie ostatniej zgodnej wersji aplikacji, pod warunkiem, że miałeś ją już kiedyś zainstalowaną na swoim telefonie. Wystarczy, że wejdziesz na Listę zakupionych aplikacji. Nazwa jest nieco myląca,bo na tej liście znajdują się nie tylko aplikacje, za które zapłaciłeś. Jest pełna lista aplikacji pobranych za pomocą twojego Apple ID.

Aby pobrać wcześniej zakupione aplikacje

Uruchom aplikację App Store na iPhonie i przejdź do zakładki Konto, wybierając ikonę profilu widoczną w prawym górnym rogu ekranu. Wybierz opcję Kupione, a następnie Moje zakupy, aby wyświetlić listę wszystkich zakupionych aplikacji połączonych z tym kontem iCloud. Przewiń listę, aby znaleźć aplikację, którą chcesz zainstalować. Dotknij ikonę chmury ze strzałką w dół obok aplikacji, aby rozpocząć pobieranie.

Użyj nowego urządzenia, aby dodać aplikacje do listy zakupów

Ponowne pobieranie aplikacji z listy Zakupione działa bez żadnych problemów. Ale co zrobić, jeśli jest potrzebna aplikacja, której nie kupiliśmy ani nie pobraliśmy w przeszłości? Jednym z obejść jest użycie nowszego iPhone’a działającego na nowszym systemie iOS, aby pobrać żądaną aplikację. Tu z pomocą mogą przyjść rodzina lub znajomi, którzy posiadają nowsze iUrządzenie. Potem tylko zaloguj się na swoje konto iCloud na pożyczonym iPhonie i pobierz aplikację, aby została zapisana w historii zakupów aplikacji.

Zaloguj się na swoje konto iCloud za pomocą iPhone’a z najnowszą wersją iOS. Otwórz App Store i pobierz żądaną aplikację, następnie skasuj ją i wyloguj się z iCloud. Teraz wróć do swojego iPhone i otwórz aplikację App Store. Przejdź do zakładki Konto, wybierając ikonę profilu widoczną w prawym górnym rogu ekranu. Wybierz opcję Kupione, a następnie Moje zakupy, aby wyświetlić listę wszystkich zakupionych aplikacji połączonych z tym kontem iCloud. Przewiń listę, aby znaleźć aplikację, którą chcesz zainstalować. Dotknij ikonę chmury ze strzałką w dół obok aplikacji, aby rozpocząć pobieranie.

Pamiętaj: Niektóre nowsze aplikacje nie będą miały kompatybilności wstecznej, co oznacza, że ​​zostały opracowane dla nowszych systemów iOS. Takie aplikacje nie będą miały starszej wersji do pobrania i nic nie możesz na to poradzić. Nie zmienia to faktu, że wiele aplikacji oferuje starsze wersje, które będą działać na twoim starym iPhonie bez problemu.

3 sposoby instalowania starszych wersji aplikacji na starszym iPhonie

4.9/5 - (84 votes)
tags:

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.