Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie #26 Aplikacja tygodnia – Collect, czyli nadorganizacja!
#26 Aplikacja tygodnia – Collect, czyli nadorganizacja!

#26 Aplikacja tygodnia – Collect, czyli nadorganizacja!

0

Witam Was w kolejnym odcinku programu pod tytułem „aplikacja tygodnia”. Pomimo krótkiej przerwy, wracam na Wasze ekrany. Tęskniliście? Wracając – dzisiaj, na tapecie… Collect! Do czego służy? Czy warto się nim zainteresować? Dla kogo będzie pomocny? Tego dowiecie się w poniższym artykule. Zapraszam do lektury.

Collect, czyli organizacja na wyższym poziomie

Znacie aplikację Pinterest? Myślę, że większość z Was, czytelników, choć raz o niej słyszało. Znajdziemy tam inspiracje w każdej kategorii. Jedna rzecz jest podobna do tej, którą posiada Collect – przechowywanie swoich plików. Co to oznacza? W tych programach możemy tworzyć nic innego jak właśnie tablice, które służą do nadzorowania swoich projektów, plików. Może być to również pewna alternatywa dla galerii, jeżeli zależy Wam na albumach w innym stylu. Zainteresowałem Was? W takim razie czytajcie dalej.

Jeżeli chodzi o Pinterest – cóż… Tam skorzystamy tylko z gotowych zdjęć, aby zapisywać je i tworzyć wspomniane przeze mnie wcześniej albumy. Tutaj wygląda to jednak nieco inaczej – zapiszemy to, co chcemy, z najskrytszego zakątka telefonu. Może być to filmik, link do poradnika na YouTube, ulubione zdjęcie kotka czy nawet piosenka ze Spotify. Fajnie, czyż nie?

Collect to po prostu miejsce, gdzie możemy przetrzymywać najważniejsze dla nas rzeczy – te, które nas bawią, ale również te, które musimy mieć zawsze pod ręką – mowa tu o ważnych papierach, dokumentach i tak dalej. Co fajne – Collect dostępne jest też w wersji na pulpit, iPady i nie tylko. Wszystko to umożliwi Wam dostęp do nich z wybranego miejsca na świecie. Dla tych, którzy z apki wycisnąć chcą 200% – znajdziecie coś dla siebie. Co? Wersję Pro! Jak to zawsze jednak powtarzam… Moim zdaniem nie jest to rzecz, którą potrzebuje każdy użytkownik. Bez tego na spokojnie dacie radę swobodnie korzystać z najważniejszych funkcji.

Apka dostępna jest za darmo w AppStore. Do zobaczenia już za tydzień w kolejnym odcinku programu! Trzymajcie się i miłego korzystania z Collect! Pa pa!

#26 Aplikacja tygodnia – Collect, czyli nadorganizacja!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/