Home Newsy Zyskaj 320$ za swojego używanego iPada 2 i kup taniej Nowego!
Zyskaj 320$ za swojego używanego iPada 2 i kup taniej Nowego!
1

Zyskaj 320$ za swojego używanego iPada 2 i kup taniej Nowego!

1

iPadNadszedł w końcu dzień wysyłki Nowego iPada do wszystkich tych osób, które były wystarczająco szybkie i zdążyły go zamówić zaraz kiedy pojawiła się taką możliwość. Może się okazać jednak, że pośpiech się nie opłacał, gdyż istnieje szansa kupienia najnowszej generacji tabletu od Apple za mniejszą kwotę. Wystarczy, że oddasz firmie swojego używanego iPada 2, a otrzymasz za niego nawet do 320$!

Wartości handlowe, które opublikowane w sieci wyraźnie informują, że za wersję iPada 2 z WiFi i o pojemności 16GB dostaniemy 205$, za model 32GB WiFi + 3G 280$, natomiast najwięcej, czyli właśnie 320$ zarobimy na wersji 64GB WiFi + 3G. Oczywiście, zawsze jest jakiś kruczek – wartości te odnoszą się tylko i wyłącznie do iPadów w idealnym stanie, bez żadnych rys, grawerów, uszkodzeń obudowy, czy też wyświetlacza. Oczywiście wraz z tabletem musimy oddać w pełni wyposażone pudełko – niespełnienie, któregoś z tych warunków automatycznie zmniejszy sumę, jaką będziemy mogli otrzymać.

Oczywiście zawsze możesz sprzedać swojego starego iPada na aukcji internetowej, ale rozwiązanie trade-in wydaje się być na chwilę obecną o wiele większą opcją. Apple realizuje swój program ponownego użycia oraz recyklingu, który w porównaniu z programami innych firm wydaje się niezwykle skuteczny oraz konkurencyjny.

Comment(1)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *