Zwrot części kosztów za iPada pierwszej generacji
1

Zwrot części kosztów za iPada pierwszej generacji

1

Apple od wczoraj wprowadza obniżki na modele iPada pierwszej generacji, mające wynosić do 100$. Wynika to oczywiście z chęci sprzedania zapasów przed debiutem nowego iPada.

Wg. Strony Electricpig.co.uk. Apple wprowadzi 14 – dniowy okres zwrotu różnicy kosztów tym klientom, którzy nabyli iPada pierwszej generacji w ciągu ostatnich dwóch tygodni, i czuli by się pokrzywdzeni.
Polscy klienci mogliby liczyć na zwrot tylko 100 zł różnicy ceny, bez skomplikowanych wymian i zwrotów towaru, ale i tak skorzystali by w ten sposób na spadku cen iPada.
Kruczek w tym, że muszą oni zmieścić się w 14 – dniowym oknie zwrotów gotówki, oraz cały czas muszą posiadać paragon, lub inny dowód zakupu towaru.
Istnieje również możliwość zwrotu ich zakupu w ciągu tych 14 dni, i zakupu nowego produktu w niższej cenie.
Jest to na pewno miły gest skierowany do klientów firmy Apple, mający na celu ułatwienie sprzedaży również nowych produktów i wyeliminowanie problemów obu stron.

Wszyscy klienci którzy chcieli by skorzystać z tego 14 – dniowego okna promocyjnego mogą skontaktować się z Obsługą Klienta Apple Store, pod numerem 00 800 4411 1875. Numer ten jest bezpłatny, ale połączenie z nim oferują jedynie operatorzy takich sieci jak Era, Orange i Plus.

Oceń post

Comment(1)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *