Zoom prezentuje nową aplikację Vision Pro z wieloma ciekawymi funkcjami
0

Zoom prezentuje nową aplikację Vision Pro z wieloma ciekawymi funkcjami

0

Wraz z premierą Vision Pro,  popularne Zoom ogłosiło, że ​​w piątek, 2 lutego zostanie udostępniona aplikacja Vision Pro. Aplikacja ma zacierać granice między kontaktami osobistymi i zdalnymi spotkaniami. Dzięki temu zespół będzie mieć wrażenie, że… rozmawia face to face w świecie rzeczywistym.

Aplikacja Zoom będzie działać na „nieskończonym obszarze roboczym” Vision Pro, ze skalowalnym interfejsem, który będzie można oglądać w świecie rzeczywistym lub na wirtualnym tle. Aplikacja obsługuje persony, które w Vision Pro stanowią przestrzenną reprezentację użytkownika.

Persona jest tworzona za pomocą kamer Vision Pro. Wyglądają one jak użytkownik i potrafią gestykulować, mówić i reagować na podstawie ruchów twarzy i dłoni użytkownika Vision Pro.

Dzięki tym funkcjom użytkownicy Zoom mogą poczuć się, jakby byli w tym samym pomieszczeniu, co ich współpracownicy i klienci.

W późniejszym czasie aplikacja Zoom doda obsługę udostępniania plików 3D. Będą mogły one „ożyć” na Vision Pro. Nadchodzi także integracja z Team Chat, a użytkownicy będą mogli ostatecznie przypiąć do pięciu uczestników Zoom w dowolnym miejscu swojej przestrzeni fizycznej.

Zoom będzie dostępny w sklepie Vision Pro App Store.

źródło: macrumors.com

Oceń post

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *