Home Newsy Zbliża się premiera iPhone’a X w kolorze miedzianym?
Zbliża się premiera iPhone’a X w kolorze miedzianym?
0

Zbliża się premiera iPhone’a X w kolorze miedzianym?

0

iPhone X został po raz pierwszy zaprezentowany we wrześniu podczas konferencji poświęconej jabłkowym smartfonom, a w listopadzie trafił do oficjalnego kanału dystrybucji. Niestety do dnia dzisiejszego urządzenie to oferowane jest wyłącznie w dwóch wariantach kolorystycznych: białym oraz gwiezdna szarość.

Pojawiły się rzecz jasna plotki związane z wprowadzeniem odsłony miedziano – złotej, a ostatnio nawet publikowano doniesienia o debiucie serii PRODUCT(RED). Apple nawyraźniej jednak ma problem z malowaniem swojego smartfona, a dokładniej ramki okalającej obudowę, która wykonana jest ze stali nierdzewnej.

Jak się jednak okazuje w tym miesiącu Federalna Komisja Łączności opublikowała zdjęcia przedtsawiające iPhone’a X w kolorze miedzianym. Urządzenie posiada czarny przedni panel, miedziane ramki oraz złoty tył obudowy w odciewniu tym samym jaki charakteryzuje iPhone’a 8.

 

Publikacja rodzi pytania, czy Apple obecnie pracuje nad taką właśnie odsłoną swpjego smartfona, czy może planowała go wprowadzić na rynek jednak zrezygnowala z przedsięwzięcia ze względu na przytoczone wyżej problemy.

Źródło: 9To5Mac

Zbliża się premiera iPhone’a X w kolorze miedzianym?

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *