Zbita szybka w iPhone? Wymieniamy ekrany z oryginalnym LCD APPLE i gwarancją

Zbita szybka w iPhone? Wymieniamy ekrany z oryginalnym LCD APPLE i gwarancją

7

Posiadasz uszkodzony ekran w swoim iPhonie? Dotyk w iPhone nie działa prawidłowo? LCD pękło i nie możesz używać swojego iPhone’a? Naprawa Twojego iPhone’a może przebiec w pełni profesjonalnie, wyświetlacz może zostać naprawiony od ręki, bez konieczności pozostawiania telefonu w serwisie, a na usługę otrzymasz aż 6 miesięczną gwarancję!

Zbita szybka w iPhone? Wymieniamy ekrany z oryginalnym LCD APPLE i gwarancją w Szczecinie

Zbita szybka w iPhone to jedna z najczęstszych usterek telefonów marki Apple. Duża szklana powierzchnia pomimo wielu starań producenta w celu utwardzenia szklanej powłoki, wciąż poddaje się nawet przy upadku z niewielkiej wysokości czy uderzeniu o posadzkę.

Zbita szybka w iPhone? Wymieniamy ekrany z oryginalnym LCD APPLE i gwarancją

Serwis iPhone APPLEMOBILE.PL oferuje wymianę ekranów w telefonach iPhone. Nasze bogate doświadczenie zdobywane w pracy z produktami Apple w ciągu ostatniej dekady sprawiły, że jesteśmy liderem na rynku serwisów pogwarancyjnych Apple w zachodniopomorskim, co też zostało potwierdzone przyznaniem nam jako pierwszemu punktowi napraw Apple w tej części Polski, autoryzacji MyAPPLE.

 

Ile trwa naprawa ekranu w iPhone?

W Serwisie APPLEMOBILE.PL naprawisz ekran swojego iPhone’a ekspresowo. Moduł ekranu wymieniany jest od ręki, w około 20-30minut. Klient może poczekać na wykonanie usługi w serwisie bądź w sąsiadującej z nami kawiarni Columbus przy ulicy Wojska Polskiego 50 w Szczecinie (wejście jest od strony Jagiellońskiej 84).

Każdego dnia wymieniamy dziesiątki ekranów w telefonach, co stawia nas w roli doświadczonych fachowców w tej dziedzinie. Tym samym możemy zaproponować naszym Klientom usługę wymiany ekranu bez zwłoki, z zapewnieniem prawidłowo wykonanej usługi.

 

Wszystkie ekrany mamy zawsze na miejscu, dzięki czemu nie trzeba umawiać się na wykonanie naprawy zbitej szybki w iphone. Wystarczy po prostu do nas przyjść w godzinach pracy serwisu.

Gdzie wymienić zbitą szybkę w iPhone w Szczecinie?

Serwis APPLEMOBILE.PL znajduje się na Wojska Polskiego 50 (wejście od strony Jagiellońskiej 84, w narożnej kamienicy przy skrzyżowaniu ulic) w Szczecinie, tuż przy nowej kawiarni Columbus Caffee, naprzeciwko delikatesów Społem.

APPLEMOBILE.PL

Wojska Polskiego 50 (wejście od Jagiellońskiej 84)

tel: 500 132 200

tel: 889 277 288

https://serwis.applemobile.pl

@ serwis(małpa)applemobile.pl

 

Czekamy na Państwa od poniedziałku do piątku w godzinach 9-19, z tym, że usługi serwisowe na poczekaniu są realizowane miedzy godziną 9, a 17.30. W sobotę czynny punkt przyjęć, gdzie obsługa wydaje oraz przyjmuje urządzenia z serwisu w godzinach 9-15.

 

Czy mój telefon nie ulegnie uszkodzeniu podczas wymiany ekranu?

Jako profesjonaliści, nosząc dumnie tytuł autoryzowanego serwisu MyAPPLE zapewniamy Państwa o fachowej i profesjonalnej wymianie wadliwego podzespołu w uszkodzonym urządzeniu. Telefony iPhone z każdą generacją stają się co raz bardziej zawansowane i delikatne.

Mimo modułowej konstrukcji, wymiana ekranu dla osoby niedysponującemu narzędziami oraz wiedzą, samodzielna wymiana ekranu może zakończyć się bezpowrotnym uszkodzeniem telefonu, bez możliwości przywrócenia go do działania, także w warunkach serwisowych (patrz wymiana ekranu w iPhone 7, która wykonana nieumiejętnie może doprowadzić do trwałego uszkodzenia urządzenia).

W serwisie APPLEMOBILE.PL wymieniasz ekran w sposób profesjonalny. Znajomość urządzeń Apple oraz fachowe przygotowanie naszych techników zapewnia Klientom serwisu sprawną wymianę uszkodzonego elementu, pozbawioną ryzyka uszkodzenia telefonu w wyniku jego naprawy.

Czy wymieniony wyświetlacz będzie taki sam jak wcześniej?

Serwis APPLEMOBILE.PL stosuje wyłącznie części OEM (Original Equipment Manufacturer). W naszych modułach ekranu znajdują się wyłącznie oryginalne wyświetlacze APPLE. Nie korzystamy z tanich, chińskich zamienników, jakie można spotkać w konkurencyjnych serwisach.

Instalując ekran z oryginalnym LCD Apple, masz pewność, że obraz wyświetlany przez wymieniony przez nas ekran będzie wyglądał dokładnie tak, jak na wyświetlaczu zainstalowanym fabrycznie, a dotyk i jego percepcja będzie równie doskonała i pozbawiona problemu nieprawidłowej pracy.

Nasze wyświetlacze posiadają warstwę dotykową w LCD. Chińskie zamienniki natomiast digitizer mają wklejony w szkło szybki, przez co jej pęknięcie uniemożliwia korzystanie z telefonu. To dlatego Wasz iPhone mimo zbicia szyby w dalszym ciągu odpowiada na dotyk. Ekrany pozyskiwane są z urządzeń uszkodzonych i wycofanych z obrotu w wyniku wad fabrycznych. Poddawane są refabrykacji, dzięki czemu firma APPLEMOBILE.PL może zapewnić moduły ekranu z oryginalnym LCD APPLE.

Ekrany wymieniane w APPLEMOBILE.PL z oryginalnym LCD APPLE

Nasze realizacje napraw iPhone ze zbitą szybką

 

Czy nadal będę mieć gwarancję na telefon po wymianie ekranu?

Firma Apple udziela 12 miesięcznej ograniczonej gwarancji na swoje produkty. Niestety uszkodzenie mechaniczne powstałe w wyniku przypadkowego upadku, ucisku czy zmiażdżenia nie mieści się w ramach normalnego użytkowania, toteż po uszkodzeniu ekranu właściciel urządzenia traci prawa gwarancyjne.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, APPLEMOBILE.PL zapewnia swoim klientom aż 6 miesięczną gwarancję na wymieniony moduł ekranu. Jeżeli podczas trwania gwarancji moduł ekranu sprawi jakiekolwiek problemy, nie będzie działał prawidłowo lub w ogóle przestanie działać w ramach ukrytych wad produktu, firma APPLEMOBILE.PL zobowiązuje się do nieodpłatnej wymiany modułu ekranu na nowy. (Więcej na temat gwarancji w Regulaminie)

Czy podczas naprawy ekranu utracę jakieś dane z telefonu?

Wymiana modułu ekranu w iPhone jest czynnością usunięcia usterki mechanicznej. Toteż serwis podczas naprawy ekranu nie ingeruje w żadne dane zapisane w pamięci telefonu. Oznacza to nic innego, jak pełne bezpieczeństwo informacji zapisanych w pamięci telefonu. W APPLEMOBILE.PL wiemy jak ważne są dla Was dane zapisane w pamięci i szanujemy to.

Czy zgodnie z doniesieniami medialnymi wymiana ekranu wiąże się uszkodzeniem funkcji Touch ID oraz możliwości uszkodzenia urządzenia w ramach błędu ERROR 53, mającego pojawić się po wymianie ekranu?

Wymiana ekranu w serwisie APPLEMOBILE.PL nie wiąże się z jakikolwiek ryzykiem uszkodzenia telefonu po wykonaniu usługi. Jeżeli klawisz Touch ID przed wymianą będzie sprawny, to po jego wymianie również funkcja czytnika linii papilarnych będzie działać bez zarzutu.

Wymieniając ekran w serwisie stosującym moduły ekranu z oryginalnym LCD APPLE, masz pewność, że problem błędu ERROR 53 podczas aktualizacji nie wystąpi. Tym bardziej zachęcamy do skorzystania z oferty wymiany ekranu w iPhone w serwisie APPLEMOBILE.PL.

Czy istnieje możliwość zabezpieczenia telefonu przed kolejnym uszkodzeniem szyby w iPhone?

Naszym Klientom podczas wymiany ekranu w iPhone zalecamy zainstalowanie dodatkowego protektora chroniącego szklaną powierzchnię ekranu przed uszkodzeniem. Protektor to nic innego jak dodatkowe szkło naklejane bezpośrednio na ekran już wymienionego modułu ekranu.

Szkło protektora jest dodatkowo wzmacniane w procesie hartowania. Szklane protektory stosowane w naszym serwisie są utwardzone do wartości aż 9H, dzięki czemu zapewniają odpowiedni poziom zabezpieczenia ekranu na wypadek ponownego uszkodzenia ekranu. Protektor można zainstalować podczas wymiany ekranu jak również w późniejszym terminie.

5/5 - (1 vote)
Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *