Zapowiedziana została aplikacja „Apple Sports”
0

Zapowiedziana została aplikacja „Apple Sports”

0

Apple zapowiedziało. „Apple Sports”. Ma być to nowa, bezpłatna aplikacja, która będzie dostarczać statystyki na żywo, wyniki i wiele więcej.

„Apple Sports” oferuje spersonalizowane doświadczenie z ulubionymi ligami, turniejami i drużynami. Użytkownicy mogą przemieszczać się między wynikami a nadchodzącymi meczami, przeglądać informacje, statystyki drużyn czy szczegóły składów. Także możliwa jest obserwacja zakładów, z odpowiednimi linkami do Apple News, Apple TV i połączonych usług streamingowych. Według Apple, aplikacja jest zaprojektowana dla szybkości i prostoty.

„Stworzyliśmy Apple Sports, aby dać fanom sportu to, czego potrzebują. Czyli aplikację, która zapewnia niezwykle szybki dostęp do wyników i statystyk. Apple Sports jest dostępne za darmo w App Store. Ułatwia użytkownikom pozostanie na bieżąco z ich ulubionymi drużynami i ligami.”

Apple Sports będzie informować fanów na temat MLS, NBA, koszykówki NCAA, NHL, Bundesligi, LaLiga, Liga MX, Ligue 1, Premier League i Serie A. Dodatkowe ligi, w tym MLB, NFL, NCAAF, NWSL i WNBA, będą stopniowo dostępne w aplikacji.

Apple Sports jest obecnie dostępny za darmo w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Kanadzie. 

źródło: macrumors.com

Oceń post

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *