Home Newsy XTORM prezentuje powerbank, który naładuje 4 urządzenia jednocześnie!
XTORM prezentuje powerbank, który naładuje 4 urządzenia jednocześnie!
0

XTORM prezentuje powerbank, który naładuje 4 urządzenia jednocześnie!

0

Każdego dnia nosimy ze sobą coraz więcej urządzeń elektronicznych i sytuacja, w której „w terenie” może zacząć nam brakować energii nie w jednym, lecz w dwóch, trzech czy nawet czterech urządzeniach (np. smartfonie, słuchawkach, tablecie, laptopie), wcale nie musi być czymś nietypowym.

Firma XTORM wprowadziła jednak na rynek urządzenia, które rozwiązują ów problem – powerbanki z serii XB3, które umożliwiają naładowanie aż 4 urządzenia jednocześnie. XTORM zaprezentował również komplementarne z nimi (oraz najnowszymi smartfonami Apple i Android) akcesoria – nowe kable oraz ładowarki sieciowe.

Powerbanki z serii XB3 – modele 45W Rover 20000 i 60W Voyager 26000 – wykorzystują technologię Power Delivery do 60W, która zapewnia szybkie i bezpieczne ładowanie sprzętów o tak wysokiej mocy ładowania. Urządzenia oferują pojemności odpowiednio, 20 000 i 26 000 mAh, co powodzeniem wystarczy do kilkukrotnego naładowania akumulatora typowego smartfona (lub na radykalne przedłużenie pracy np. MacBooka). 

Każdy z nich wyposażono w możliwość ładowania do czterech urządzeń jednocześnie (mają po dwa porty USB-Type A i dwa USB-C – z których jeden może być używany zarówno do ładowania powerbank, jak i urządzeń zewnętrznych), wskaźnik naładowania (diodowy) oraz układ APM, który zabezpiecza przed przeładowaniem i przegrzaniem zarówno samego powerbanka, jak i ładowanego urządzenia. Chip ten automatycznie równoważy też moc ładowania podłączonych urządzeń, a także gwarantuje zminimalizowane strat energii podczas jej przekazywania. Gumowane wykończenie doskonale leży w dłoni, chroniąc jednocześnie same urządzenie i zawartość torby przed zarysowaniem.

Istotną zaletą nowych powerbanków jest fakt, że nie tylko pozwalają one na szybkie naładowanie podłączonych sprzętów, ale także same mogą błyskawicznie zostać naładowane (45W Rover 20000 – poniżej 3 h, 60W Voyager 26000 – poniżej 3,5h). Wygodnym rozwiązaniem są również zintegrowane szyny na kable, dzięki którym są one zawsze pod ręką.

XTORM prezentuje powerbank, który naładuje 4 urządzenia jednocześnie!

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!