Home Newsy Wysyłka głośników HomePod mini rozpoczyna się już dzisiaj!
Wysyłka głośników HomePod mini rozpoczyna się już dzisiaj!
0

Wysyłka głośników HomePod mini rozpoczyna się już dzisiaj!

0

HomePod mini, czyli inteligentny głośnik od Apple, będzie wysyłany do klientów już dzisiaj. Klienci, którzy zamówili go na stronie Apple otrzymali potwierdzenie, że zostanie on dostarczony już dziś.

Zamówienia na HomePod mini rozpoczęły się 6 listopada, a pierwsi klienci otrzymają głośniki już dziś, czyli 16 listopada. Użytkownicy zamawiający produkt w Apple Store otrzymują  aktualizacje swojego zamówienia w miarę jego postępu od „Przygotowania do wysyłki” do „Wysłane”, po którym pojawiają się komunikaty od firm kurierskich powiadamiające o nadchodzącej dostawie. HomePod mini jest obecnie dostępny do zamówienia w Australii, Kanadzie, Francji, Niemczech, Hongkongu, Indiach, Japonii, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Klienci w Chinach, Meksyku i na Tajwanie będą mogli również kupić produkt przed końcem 2020 roku.

Wysyłka głośników HomePod mini rozpoczyna się już dzisiaj!

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *