Home Newsy Wymiana zbitej szybki aparatu w iPhone w Serwis iPhone Szczecin APPLEMOBILE.PL
Wymiana zbitej szybki aparatu w iPhone w Serwis iPhone Szczecin APPLEMOBILE.PL

Wymiana zbitej szybki aparatu w iPhone w Serwis iPhone Szczecin APPLEMOBILE.PL

223
0

Apple podobno od modelu iPhone 5 wyposaża swoje telefony w szafirowe szkiełko aparatu chroniące jego obiektyw. Niestety prawdziwy szafir, a ten od Apple to dwa zupełnie inne minerały, co zresztą objawia się w częstych uszkodzeniach szybki aparatu w tych telefonach. Nasz serwis oferuje usługę wymiany samej szybki aparatu, bez konieczności kosztownej wymiany całej obudowy.

 

Szkiełka aparatu w telefonach iPhone począwszy na modelu 5, a skończywszy na modelach 7 są wklejane w korpus telefonu. Jego wymiana jest stosunkowo prosta i wymaga jedynie umiejętności oraz odpowiednich narzędzi do podgrzewania kleju, które pozwalają na jego rozpuszczenie bez uszkadzania podgrzewanych elementów.

Serwis iPhone Szczecin APPLEMOBILE.PL oferuje usługę wymiany szkiełka aparatu w telefonach iPhone bez konieczności wymiany całego korpusu. Nowe szkiełko montowane jest w miejsce starego za pomocą metody wgrzewania w korpus. Metoda ta nie uszkadza delikatnej aluminiowej struktury obudowy, przez co po wymianie nie ma żadnych śladów wymiany.

Czy wymieniając szkło aparatu w iPhone utracę gwarancję? 

Generalnie wszelka ingerencja serwisu pogwarancyjnego w urządzenie wiąże się z utratą praw gwarancyjnych. Niestety oddanie na gwarancję urządzenia z pękniętym szkiełkiem aparatu również spowoduje ich odebranie.

Wymieniając zbite szkło aparatu w iphone nasza pracę wykonujemy profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem. W związku z tym, że do wymiany uszkodzonego szkła aparatu nie jest wymagane otwarcie i rozkręcanie telefonu, a po wymianie telefon nie będzie nosił żadnych śladów jego wymiany, serwis gwarancyjny nie powinien zauważyć, że usługa była wykonywana, a więc nie powinien również odrzucić naprawy gwarancyjnej z powodu usuwanej przez nas usterki.

Czy mój aparat fotograficzny będzie działał jak przed uszkodzeniem? 

Korzystamy z oryginalnych szkieł aparatu stosowanych w telefonach Apple. Wymieniając zbite szkło aparatu fotograficznego, nie musisz martwić się o to, że jakość zdjęć z tego powodu będzie gorsza. Zdjęcia wykonane aparatem po wymianie szkła będą dokładnie takie same, jak te wykonywane przed uszkodzeniem szkiełka aparatu.

Trzeba jednak mieć na uwadze, że jeżeli nasz telefon upadł i z tego powodu zbiło się szkiełko aparatu fotograficznego, to wieloelementowa optyka aparatów stosowanych w iPhone’ach może ulec uszkodzeniu mechanicznemu. Może się to objawiać w postaci plam, które pojawią się na zdjęciach lub problemów z funkcję auto-focus.

W przypadku, gdy aparat fotograficzny uszkodzi się, serwis oferuje możliwość wymiany również całych modułów aparatu fotograficznego, zapewniając pełne wsparcie serwisowe dla urządzeń Apple.

Ile trwa naprawa zbitej szybki aparatu fotograficznego w iPhone?

Czas wykonania usługi wymiany zbitego szkiełka aparatu w iPhone to około 60 minut. W tym czasie zdemontujemy stare uszkodzone szkło, oczyścimy pierścień oraz wgrzejemy nowy szklany element. Na usługę serwisowa udzielimy 6 miesięczną gwarancję.

Gdzie naprawić iPhone w Szczecinie?

Serwis APPLEMOBILE.PL znajduje się na Wojska Polskiego 50 (wejście od strony Jagiellońskiej 84, w narożnej kamienicy przy skrzyżowaniu ulic) w Szczecinie, tuż przy nowej kawiarni Columbus Caffee, naprzeciwko delikatesów Społem.

APPLEMOBILE.PL

Wojska Polskiego 50 (wejście od Jagiellońskiej 84)

tel: 500 132 200

tel: 889 277 288

http://serwis.applemobile.pl

@ serwis(małpa)applemobile.pl

 

Czekamy na Państwa od poniedziałku do piątku w godzinach 9-19, z tym, że usługi serwisowe na poczekaniu są realizowane miedzy godziną 9, a 17.30. W sobotę czynny punkt przyjęć, gdzie obsługa wydaje oraz przyjmuje urządzenia z serwisu w godzinach 9-15.

Wymiana zbitej szybki aparatu w iPhone w Serwis iPhone Szczecin APPLEMOBILE.PL

(223)

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.