Wygraj telefon SONY XPERIA SP w konkursie AppleMobile.pl oraz RS OPONY!
1

Wygraj telefon SONY XPERIA SP w konkursie AppleMobile.pl oraz RS OPONY!

1

 

 

rs_konkurs

Wspólnie z RS Opony pragniemy zaprosić naszych Czytelników i Klientów do wzięcia udziału w losowaniu telefonu komórkowego SONY XPERIA SP w kolorze czarnym! Konkurs startuje już dziś i będzie trwał do 22 grudnia 2014 roku. 23 grudnia zewnętrzna firma KBSolution przeprowadzi elektroniczne losowanie wśród osób, które zgłoszą się do naszej wspólnej zabawy! W Wigilię nagroda będzie do odebrania w naszym salonie na Wojska Polskiego 50 w Szczecinie!

Postanowiliśmy również zwiększyć szanse każdej osoby, która bierze udział w naszej zabawie. Polubienie każdego z profili oraz wpisanie linka do swojego profilu na Facebuku na tej stronie to dodatkowy los w naszym losowaniu. Jeżeli polubisz każdy profil oraz dodasz link do swojego profilu pod tym wpisem, zyskujesz 5x więcej szans na wygraną!

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w losowaniu?

 

Zasady są niezwykle proste. Wystarczy udostępnić na swojej ścianie w portalu społecznościowym Facebook link z informacją o naszym konkursie oraz polubić profile naszych działalności:

RS Opony – https://www.facebook.com/RS.Opony.Szczecin?fref=ts

AppleMobile.pl – https://www.facebook.com/AppleMobilePL?fref=ts

Apollo Tour – https://www.facebook.com/pages/Apollo-Tour/278077202323308?fref=ts

APOLLO – https://www.facebook.com/LOMBARDAPOLLO?fref=ts

Następnie pod wpisem na tej stronie, proszę podać w komentarzu link do swojego profilu na Facebooku

Polubienie każdego profilu i dodanie linka daje Ci 5 losów w naszym losowaniu!

 

Kto może wziąć udział w losowaniu?

 

Każdy obywatel RP, mający ukończone 18 lat. Osoby młodsze mogą wziąć udział w zabawie za zgodą rodziców lub opiekunów prawnych. Nagroda będzie do odebrania przez wylosowaną osobę w naszym salonie APOLLO na Wojska Polskiego 50 w Szczecinie. lub wysłana kurierem do zwycięzcy!

 

Co jest nagrodą?

 

Telefon komórkowy SONY XPERIA SP w kolorze czarnym, bez blokady SIMLOCK.

 

Kto jest organizatorem konkursu?

 

Organizatorem jest firma RS Opony Robert Sugocki, Jagiellońska 50/57 Szczecin oraz APOLLO Rafał Stencel, Wojska Polskiego 50, 70-475 Szczecin

Profesjonalnym i rzetelnym losowaniem zajmuje się firma KBSolution!

 

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy! 🙂

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

Comment(1)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *