Wodoodporny głośnik TicHome Mini idealnym towarzyszem codziennych zadań
0

Wodoodporny głośnik TicHome Mini idealnym towarzyszem codziennych zadań

0

TicHome Mini to mały, ale naszpikowany wieloma przydatnymi funkcjami głośnik Bluetooth, za pomocą którego łatwiej i przyjemniej rozpoczniesz dzień. Producent – marka Mobvoi, odpowiedzialna także za smartwiatche TicWatch – zapewnia również pełną wodoodporność, ale też możliwość porozumiewania się z produktem za pomocą wbudowanego asystenta głosowego Google. Wszystko to zamknięte zostało w niewielkich gabarytach i palecie pastelowych kolorów.

Bezprzewodowo – bezproblemowo

Dom wypełniony muzyką? Nic prostszego! Wyposażony we wbudowany akumulator oraz wysoką klasę wodoszczelności IPX6 to cechy, które sprawiają, że głośnik TicHome Mini można zabrać ze sobą absolutnie wszędzie. Czyni go tym samym wszechstronnym i inteligentnym zestawem głośnomówiącym. Gdziekolwiek nie postawimy go w domu, możemy doświadczyć nowych możliwości z Google Assistant u swojego boku. Żyjąc w bezprzewodowym, mobilnym świecie nie chcemy ograniczać się do inteligentnych głośników podłączonych przewodem do gniazdka. Dzięki pojemnemu akumulatorowi możemy cieszyć się ulubioną muzyką, prowadzeniem rozmów telefonicznych czy też skorzystać z ustawień przypomnień bez skrępowania przez całe 6 godzin!

Nowa definicja śpiewania pod prysznicem i nie tylko

Kto nie lubi słuchać (a może i śpiewać?) muzyki pod prysznicem? TicHome Mini pozwoli cieszyć się najlepszymi hitami. Dzięki zabezpieczeniu IPX6, które chroni urządzenie przed silnymi strumieniami wody, bez obaw możemy zawiesić głośnik w kabinie prysznicowej i zostać gwiazdą domowej sceny! A po kąpieli TicHome Mini chętnie potowarzyszy nam podczas szykowania śniadania lub sprawdzania porannych wiadomości za pomocą najnowszych rozwiązań smart home dostępnych dla Google Assistant, gdyż za ich pomocą możemy sterować głośnikiem.

Dynamiczny dźwięk zamknięty w małym rozmiarze

TicHome Mini to przede wszystkim przenośny głośnik Bluetooth. Mimo swoich niewielkich gabarytów (wymiary: 110 x 43 mm, waga             276 g), produkt może poszczycić się mocnym i dynamicznym dźwiękiem. Dzięki temu piknik rodzinny, parapetówka czy zwykła impreza ze znajomymi wypełniona będzie po brzegi muzyką w wysokiej jakości odtwarzania. Co więcej, TicHome Mini wspierany jest też przez technologię TapConnect, która umożliwia szybkie i ciągłe połączenie Bluetooth ze smartfonem wyposażonym w funkcjonalność NFC. W związku z tym wystarczy przyłożyć telefon do głośnika i gotowe – urządzenia są połączone.

Niezależnie, czy bierzemy długi prysznic i zamieniamy się w gwiazdę muzyki, czy zapraszamy znajomych na domówkę, TicHome sprawdzi się jako wierny towarzysz każdej naszej czynności. Co więcej, warto wspomnieć, że TicHome Mini zostało wyróżnione japońską nagrodą Good Design 2017, nie tylko za walory wizualne, ale również za dostosowanie urządzenia do specyfiki domowego życia. W Polsce dostępny jest w cenie 399 zł. Więcej informacji na temat głośnika znajdziemy na stronie dystrybutora – www.hama.pl

 

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *