Home Newsy Większy iPad to nie plotka?
Większy iPad to nie plotka?
0

Większy iPad to nie plotka?

0

Od jakiegoś czasu w sieci pojawiają się doniesienia o tym jakoby Apple testowało w swoich laboratoriach większą wersję iPada.
Owe plotki zazwyczaj miały jeden wspólny mianownik, a mianowicie kończyły się wnioskiem, iż na rynku wkrótce ma rzekomo ukazać się takie właśnie urządzenie o przekątnej ekranu mierzącej 12, a nawet 13 cali, które w przyszłości miałoby całkowicie zastąpić tradycyjny komputer.

Wszystko wskazuje na to, iż spekulacje mogą mieć swoje odzwierciedlenie w praktyce, bowiem jak informuje serwis 9To5Mac powołując się na portal Korea Times do produkcji trafiły właśnie wyświetlacze o rozmiarze 12,9 cala.

Azjatycki serwis jako datę premiery „przerośniętego” tabletu podaje również prawdopodobny termin tego spektakularnego wydarzenia i związany jest on z początkiem przyszłego roku, co też wzbudza największe kontrowersje w sieci.

Jeśli doniesienia okażą się trafne pozostanie jedynie pytanie o sens istnienia takiego urządzenia na rynku i jego zastosowanie w praktycznym użyciu.
Póki co, mając na uwadze także dedykowane jabłkowemu tabletowi oprogramowanie, tradycyjny komputer w pracy pozostaje niezastąpiony.
Ale może jednak otworzyć się na innowację?

Źródło: 9To5Mac

tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *