Home Newsy WhatsApp na iOS wkrótce doda wyświetlanie byłych uczestników czatu grupowego
WhatsApp na iOS wkrótce doda wyświetlanie byłych uczestników czatu grupowego
0

WhatsApp na iOS wkrótce doda wyświetlanie byłych uczestników czatu grupowego

0

Dla tych, którzy lubią uczestniczyć w grupach WhatsApp, aplikacja pracuje nad kilkoma nowymi funkcjami. Po zwiększeniu liczby uczestników dostępnych w grupie, aplikacja pracuje obecnie nad funkcją, która umożliwia ciche opuszczenie grupy bez powiadamiania wszystkich członków . Teraz WhatsApp planuje wprowadzić kolejną funkcję dla grup – wyszukiwanie byłych uczestników czatu.

Jak zauważyło WABetaInfo, po rozpoczęciu opracowywania tej funkcji dla aplikacji na Androida, firma pracuje również nad udostępnieniem tej funkcji użytkownikom aplikacji na iOS. Dzięki funkcji uczestnicy będą mogli zobaczyć, kto opuścił grupę lub został usunięty z grupy w ciągu ostatnich 60 dni.

„W przyszłej aktualizacji na dole listy uczestników grupy pojawi się nowa opcja, która pozwoli ludziom zobaczyć, kto był uczestnikiem grupy w przeszłości. Dzięki tej nowej opcji łatwiej będzie śledzić, kto opuścił grupę na WhatsAppie. Niestety wygląda na to, że ta lista będzie widoczna dla wszystkich w grupie, nie tylko dla administratorów grupy, ale pamiętaj, że ponieważ ta funkcja jest w fazie rozwoju, sposób jej działania może ulec zmianie przed wydaniem.”

źródło: 9to5mac.com

WhatsApp na iOS wkrótce doda wyświetlanie byłych uczestników czatu grupowego

4.7/5 - (20 votes)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.