Home Newsy Western Digital prezentuje odświeżone dyski SanDisk Extreme SSD
Western Digital prezentuje odświeżone dyski SanDisk Extreme SSD
0

Western Digital prezentuje odświeżone dyski SanDisk Extreme SSD

0

Firma Western Digital oficjalnie wprowadza do oferty dwa nowe przenośne dyski SSD SanDisk, oferujące prawie dwukrotnie wyższą prędkość przesyłu danych niż ich poprzednia generacja. Przenośne dyski SanDisk Portable Extreme oraz SanDisk Extreme PRO SSD zostały zaprojektowane tak, by nadążać za potrzebami użytkowników, którzy rejestrują i przechowują coraz więcej materiałów w doskonałej jakości.

Zaprojektowane z myślą o profesjonalistach przenośne produkty z serii SanDisk SSD stworzono tak, by były w stanie obsłużyć najbardziej wymagające zadania, i to w dowolnym środowisku – zarówno w domu czy biurze, jak i w terenie. SanDisk Extreme Portable SSD to świetne rozwiązanie dla użytkowników, poszukujących mobilnego i pojemnego dysku, zaś SanDisk Extreme PRO doskonale sprawdzi się u osób, które potrzebują najwyższej, stabilnej wydajności oraz gotowości do pracy w każdych warunkach.

Kluczowe cechy nowych urządzeń

 • SanDisk Extreme PRO Portable SSD
  • Oszczędzaj czas zapisując i przesyłając dane z prędkością do 2000 MB/s (odczyt/zapis), dzięki zastosowaniu technologii NVMe
  • Obudowa z kutego aluminium działa jak radiator, odprowadzając ciepło i gwarantujące stabilną prędkość transferów.
  • Zabezpieczone przed skutkami upadków z wysokości do 2 m, wodo- i pyłoszczelność potwierdzone certyfikatem IP552 – dyski są gotowe na wszelkie przygody
  • Obudowa z kutego aluminium z elementami z silikonu doskonale wygląda i zapewnia dodatkową ochronę przed urazami mechanicznymi.
  • Prywatne treści można chronić hasłem lub skorzystać z opcjonalnego sprzętowego szyfrowania AES 256-bit1.
 • SanDisk Extreme Portable SSD
  • Wydajność NVMe – prędkość odczytu do 1050MB/s / prędkość zapisu do 1000MB/s – w kompaktowym, pojemnym przenośnym dysku, idealnym do zapisywania i przechowywania treści w wysokiej rozdzielczości.
  • Dysk jest odporny na upadki z wysokości do 2 m, oferuje wodo- i pyłoszczelność (IP552)
  • Trwała, pokryta silikonem, obudowa doskonale wygląda i zapewnia dodatkową ochronę przed urazami mechanicznymi
  • Prywatne treści można chronić hasłem lub skorzystać z opcjonalnego sprzętowego szyfrowania AES 256-bit1.

Użytkownicy mogą również skorzystać z wygodnego oczka, pozwalającego na bezpieczne podpięcie dysków do paska lub plecak (np. z pomocą karabińczyka). Dyski są kompatybilne z komputerami PC oraz Mac, można je też łatwo podłączyć do smartfonów wyposażonych w złącze USB Type-C.

Western Digital prezentuje odświeżone dyski SanDisk Extreme SSD

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *