Home Newsy WatchOS 7 będzie miał zdolność wykrywania ataków paniki u użytkownika
WatchOS 7 będzie miał zdolność wykrywania ataków paniki u użytkownika
0

WatchOS 7 będzie miał zdolność wykrywania ataków paniki u użytkownika

0

Według portalu Apple Leak, w nowej odsłonie oprogramowania watchOS, czyli systemu dla zegarka Apple Watch, będzie dodana funkcja wykrywania ataków paniki u użytkownika, co jest podwaliną dla nowej funkcji monitorowania zdrowia psychicznego u użytkownika w nowych zegarkach Apple Watch Series 6.

Nowa generacja Apple Watch’a, która na rynek trafi w tym roku, będzie zawierać czujnik tlenu we krwi, który prawdopodobnie wykorzysta nowe funkcje związane ze zdrowiem psychicznym, jak chociażby wspomniane wykrywanie ataków paniki.

„To, na czym obecnie najbardziej się skupiają, i mam nadzieję, że nadejdzie w tym roku, może nadejdzie w przyszłym roku, ale mam nadzieję, że w WWDC pojawią się zdolności w zakresie zdrowia psychicznego. Gdzie mogą zmierzyć poziom tlenu we krwi z twoim tętnem i ustalić, czy hiperwentylujesz.

Mogą zidentyfikować atak paniki, zanim to nastąpi, i ostrzec cię na zegarku. Zwłaszcza jeśli prowadzisz samochód, poprosi cię o zatrzymanie się i zaoferuje ćwiczenia oddechowe, kiedy zostaniesz zatrzymany.”

Wiele plotek informuje również, że nowy Apple Watch zaoferuje funkcję monitorowania snu, a co się z tym wiąże – będzie posiadał o wiele lepszy akumulator, który zapewni lepszy czas pracy na jednym ładowaniu.

WatchOS 7 będzie miał zdolność wykrywania ataków paniki u użytkownika

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!