W bazie danych Steam znaleziono dwa niewydane komputery Mac
0

W bazie danych Steam znaleziono dwa niewydane komputery Mac

0

Para niewydanych komputerów Mac pojawiła się w bazie danych: ankiecie sprzętu i oprogramowania Steam z listopada. Powszechnie oczekuje się, że Apple wyda uaktualnione wersje MacBooka Pro i Mac Studio na początku 2023 roku.

Steam co miesiąc publikuje dane pokazujące, jakiego rodzaju sprzętu komputerowego i oprogramowania używają jego gracze. Obejmuje to między innymi wersje systemu operacyjnego, dane techniczne i inne.Wyniki za listopad są szczególnie interesujące ze względu na te niewydane komputery Mac.

Dwa niewydane komputery Mac z identyfikatorami „Mac14,6” i „Mac15,4” zostały zauważone na dole listy. Zarówno „Mac14,6”, jak i „Mac15,4” są wymienione z wykorzystaniem 0% na platformie Steam. Apple może testować niewydane komputery Mac z nadchodzącymi układami krzemowymi Apple na platformie gier Steam.

Mówi się, że Apple planuje wprowadzić wiele nowych komputerów Mac w 2023 roku. Obejmuje to nowego 14-calowego i 16-calowego MacBooka Pro, Mac Studio oraz długo oczekiwanego Maca Pro z procesorem Apple Silicon. Pojawiły się również doniesienia o nowej wersji Maca mini z chipem M2 w środku.

źródło: macrumors.com; 9to5mac.com

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.