Home Newsy Użytkownicy Macbook’ów Pro 16 zgłaszają problemy z ekranami
Użytkownicy Macbook’ów Pro 16 zgłaszają problemy z ekranami
0

Użytkownicy Macbook’ów Pro 16 zgłaszają problemy z ekranami

0

Na jednym z forum, wielu użytkowników zaczęło się skarżyć na problemy w swoich świeżo zakupionych Macbook’ach Pro 16. Problem polega na braku płynności podczas przewijania.

Użytkownicy najnowszych Macbook’ów Pro zauważyli w swoich komputerach, że wyświetlacze posiadają problemy z tak zwanym „ghostingiem”. Jest to na tyle problematyczne, że niektórzy wymieniali z tego powodu swoje komputery w ramach gwarancji, jednak otrzymywali komputery z takim samym lub nawet gorszym przypadkiem tegoż problemu. Użytkownicy porównywali Macbooki Pro 16 z Macbookami Pro 15 i jak się okazało w starszym modelu problem jest o wiele mniej zauważalny.

Lewa strona Macbook Pro 16, Prawa Macbook Pro 15

Internauci postanowi także sprawdzić jak sprawa ghostingu będzie się miała w przypadku zmiany częstotliwości ekranu. Jak się okazało, zmiana częstotliwości przyniosła zamierzony efekt – przy 59,94Hz problem ghostingu był już o wiele mniejszy.

Link do forum: klik.

Użytkownicy Macbook’ów Pro 16 zgłaszają problemy z ekranami

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!