Upgrade Apple Pencil, czego spodziewać się po 3 generacji?
0

Upgrade Apple Pencil, czego spodziewać się po 3 generacji?

0

Obecnie na topie są plotki, że jutro Apple wprowadzi trzecią generalnie Apple Pencil. Zatem jakich funkcji można spodziewać się w aktualizacji?

Od kilku miesięcy krążą informacje, że Apple Pencil 3 jest bliżej niż dalej. Japoński blog poinformował, że najprawdopodobniej wkrótce na rynek wejdzie ta aktualizacja. Nie wiadomo jednak, czy udostępnione zostaną iPady i Apple Pencil, czy tylko Apple Pencil.

Czego możemy się spodziewać?

  • wymienne końcówki magnetyczne – mają służyć do różnych czynności takich jak rysowanie, szkicowanie i pisanie. Możliwe jest, że każdy z rysików będzie posiadać inną grubość i kształt, jednak nie jest to pewne na 100%.
  • błyszczące, zaokrąglone wykończenie – w 2021 roku pojawił się wyciek Apple Pencil 3. generacji. Pokazywał on także jego krótszą długość. Jednak z uwagi na to, że od tego wycieku minęło już trochę czasu, nie do końca można ufać tym informacjom.
  • biały i czarny kolor – plotki z 2020 roku mówiły o czarnym i białym kolorze Apple Pencil. Jednak to także dość stara informacja, należy brać na nią mocną poprawkę.
  • USB-C – Apple może zaprojektować model trzeciej generacji, który będzie współpracował ze wszystkimi iPadami. Obecnie oryginalny Apple Pencil ma złącze Lightning, a ładowanie go za pomocą niedrogiego iPada wymaga adaptera, co jest nieporęczną i niewygodną konfiguracją.

źródło: macrumors.com

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *