Tablet iPad w roli notebooka
0

Tablet iPad w roli notebooka

0

Futerał z klawiaturą do iPadaNowy futerał Hama „Cross Grain” dla iPad’a z podstawką oraz klawiaturą zmienia najpopularniejszy tablet świata w pełni funkcjonalnego notebooka. Lekka klawiatura komunikuje się z iPad’em za pośrednictwem modułu Bluetooth.

Można ją łatwo wyjmować i wkładać do futerału – w zależności od aktualnych potrzeb. Równie proste jest umieszczanie tabletu w etui, które po zamknięciu staje się zwykłą – przynajmniej z wyglądu – podręczną aktówką. Niemiecki futerał jest zabezpieczony w taki sposób, aby można było transportować tablet i klawiaturę bez obaw o ich uszkodzenie czy wysunięcie się z teczki.

Zintegrowaną klawiaturę wyposażono w przyciski, które pozwalają na łatwe korzystanie ze specjalnych funkcji tabletu (m.in. funkcji zoom). Futerał wyposażony jest ponadto w rozkładaną, tylną podstawkę. Dzięki niej użytkownik może utrzymać ekran w pozycji pionowej i korzystać z iPad’a, jak ze zwykłego notebooka. Etui zostało zaprojektowane w taki sposób, aby można było korzystać z tabletu bez wyjmowania z niego samego urządzenia i zintegrowanej klawiatury.

Etui Hama „Cross Grain” zostało wykonane z mocnego materiału, który zabezpiecza iPad’a przez zarysowaniami i uderzeniami o twarde przedmioty. Z kolei wnętrze futerału pokryto delikatną w dotyku tkaniną, która w ten sposób stanowi dodatkową ochronę dla obudowy i ekranu. Futerał sprzedawany jest razem z kablem USB do ładowania klawiatury.

Produkt ma trafić na polski rynek w kwietniu, a jego sugerowana przez Hama cena detaliczna będzie wynosić 399 zł.

Oceń post
tags:
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *