Szybki hosting pod WordPress, na co zwrócić uwagę?

Szybki hosting pod WordPress, na co zwrócić uwagę?
0

Zakładanie swojej własnej strony internetowej z wykorzystaniem WordPressa może być ekscytujące, ale do pełnego sukcesu wymagany jest wybór odpowiedniego hostingu. Na rynku dostępne są różne oferty, które nie zawsze są identyczne. Warto więc wiedzieć, na co zwrócić uwagę, podczas wyboru szybkiego hostingu pod WordPress.

Szybki hosting pod WordPress na dyskach SSD NVMe

Prędkość działania hostingu uzależniona jest od wielu czynników, ale jednym z głównych elementów jest tu rodzaj użytego dysku. Serwery, czyli maszyny, na których przeważnie zapisywane są podstawowe dane strony internetowej, mogą być wyposażone w różnego rodzaju dyski. Szybki hosting, który oferuje www.seohost.pl, oparty jest na dyskach SSD NVMe, a więc jednym z najszybszych rozwiązań na rynku.

Wybór dysków flashowych dla szybkiego hostingu pod WordPress ma dużo sensu, ponieważ rozwiązanie to jest nawet siedem razy szybsze od standardowych dysków twardych HDD. Wysoka prędkość jest tu pożądaną przede wszystkim dlatego, że to dzięki niej nasza strona internetowa i cały WordPress powinny się szybciej ładować na urządzeniu odbiorcy. Aktywując link, następuje bowiem pobranie części danych z serwera, dzięki czemu możliwe jest wyświetlenie i interakcja z poszczególnymi częściami strony internetowej. W przypadku wolnych dysków dane mogą się ładować znacznie wolniej, co może mieć negatywny wpływ na UX, pozycjonowanie. Dynamicznie działający WordPress może być również kartą przetargową, kiedy sami zamierzamy udostępniać przestrzeń wirtualną, na przykład w ramach hostingu reseller.

Zabezpieczenia w cenie szybkiego hostingu WordPress

Planując nową stronę internetową z WordPressem, nie można zapominać o odpowiednich zabezpieczeniach. Prowadzenie jakiejkolwiek działalności w internecie wiąże się bowiem z licznymi zagrożeniami ze strony hakerów. Jednym z najlepszych rozwiązań, może okazać się wybór szybkiego hostingu WordPress, który oferuje zaawansowaną ochronę przed cyberatakami. Najważniejsze zabezpieczenia, które powinien oferować hosting www godny nowoczesnej strony internetowej, to Firewall i Anty DDoS.

Instalator skryptów w ramach szybkiego hostingu WordPress

Nie da się ukryć, że podstawowym działaniem, do którego przystosowane są szybkie hosting WordPress, jest obsługa właśnie tego systemu CMS. Warto jednak pamiętać, że nie każda osoba chcąca postawić własną stronę internetową, musi znać się na informatyce. W takich przypadkach przydają się automatyczne instalatory skryptów i aplikacji, które mogą przyspieszyć start nowej strony www nawet dla osób niezaznajomionych z tematem.

Aktualne wersje PHP w szybkim hostingu pod WordPress

Szybki i tani hosting WordPress powinien być również aktualizowany. Szczególnie istotne jest tu zapewnianie ciągłej kompatybilności z najnowszymi wersjami PHP. Aktualizacje PHP często wprowadzają bowiem liczne usprawnienia, które mogą poprawiać wydajność strony internetowej.

Zastanawiając się więc, na co zwrócić uwagę wybierając szybki hosting pod WordPress, przede wszystkim dobrze skupić się na rodzaju użytego dysku. Poza tym warto pamiętać, aby hosting www wyposażony był w odpowiednie zabezpieczenia, posiadał instalator aplikacji i skryptów, a także otrzymywał regularne aktualizacje.

5/5 - (1)
tags:
Artykuł przygotowany przez partnera. APPLEMOBILE.PL nie bierze odpowiedzialności za treść. Artykuł, który teraz czytasz jest wpisem sponsorowanym. Został przygotowany przez współpracujący z nami podmiot na zasadach komercyjnych. Dzięki temu, że pojawił się na tej stronie, możemy finansować publikowanie innych wpisów, w tym newsów, recenzji czy poradników. APPLEMOBILE nie ma wpływu na treść tego artykułu. Nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość informacji, opublikowaną grafikę i słuszność tych treści. Dokładamy jednak wszelkich starań, aby partnerzy, którzy z nami współpracują dbali o jakość i prawdziwość publikowanych przez siebie treści komercyjnych.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *