Steve Jobs autoryzuje swoją książkę biograficzną
0

Steve Jobs autoryzuje swoją książkę biograficzną

0

Wczoraj Steve Jobs postanowił wyrazić zgodę na autoryzowanie swojej książki biograficznej.

Książka ta będzie dostępna w 2012 roku, a jej tytuł najprawdopodobniej będzie brzmiał: iSteve: The Book of Jobs?. Ciekawa gra słów, w której wykorzystano charakterystyczne nazwisko Seteve’a.

Biografia ta ma odbiegać od stereotypów typowej książki tego typu, polegającej na opisie dziejów i całości życia. Nad książką tą pracować będzie Isaacson, który zasłynął już z napisania podobnej biografii Alberta Einsteina czy Benjamina Franklina. Dzieło to ma być wynikiem współpracy ze współpracownikami, rodziną czy kolegami Steve’a, ale też z konkurentami Apple.

Jak dotąd powstało kilka książek biograficznych poświęconych temu człowiekowi, ale bez upoważnienia Steve’a Jobs?a. Do jednego dzieła odniósł się nawet z dezaprobatą. Była to książka, produkcji John Wiley & Son, zatytułowana ?iCon: Steve Jobs, The Greatest Second Act in the History of Business?

Będzie to bez wątpienia przełomowa książka poświęcona tej ciekawej postaci, bez wątpienia wzbogacona w interesujące, i co najważniejsze, rzetelne informacje.

Prace nad książką powoli się rozpoczynają, a my, jak wspomnieliśmy na wstępie będziemy musieli poczekać na nią do roku 2012.

Oceń post

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *