Home Newsy Sprawdź jakie iPady obsługują najnowszy Apple Studio Display
Sprawdź jakie iPady obsługują najnowszy Apple Studio Display
0

Sprawdź jakie iPady obsługują najnowszy Apple Studio Display

0

Firma Apple wczoraj zaprezentowała swój najnowszy monitor Studio Display. Sprawdź, czy iPad którego posiadasz wspiera najnowszy monitor.

Według firmy Apple, nowy 27-calowy wyświetlacz Studio 5K obsługuje szereg komputerów Mac, począwszy od modeli MacBook Pro z 2016 roku, ale jego kompatybilność z iPadami jest w szczególności ograniczona do 11-calowego iPada Pro, 12,9-calowego iPada Pro (trzeciej generacji) i nowszych) oraz nowego iPada Air piątej generacji. To ograniczenie sprawiło, że niektórzy użytkownicy Apple zastanawiają się, dlaczego inne modele iPada wyposażone w USB-C, takie jak iPad Air czwartej generacji i najnowszy iPad mini, nie są kompatybilne z wyświetlaczem Studio. Zasadniczo sprowadza się to do przepustowości danych, gdzie w tańszych modelach, złącza nie oferują wysokiej przepustowości, co uniemożliwia im współpracę z najnowszym monitorem. 

Sprawdź jakie iPady obsługują najnowszy Apple Studio Display

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *