Home Newsy Chcesz zamówić Mac Studio i Studio Display? Poczekasz sobie do kwietnia
Chcesz zamówić Mac Studio i Studio Display? Poczekasz sobie do kwietnia
0

Chcesz zamówić Mac Studio i Studio Display? Poczekasz sobie do kwietnia

0

Wczoraj firma Apple zaprezentowała zupełnie nowe urządzenia, które zasilą ofertę giganta technologicznego. Niestety, ale terminy dostaw nowego Maca Studio i monitora Studio Display, mogą przesunąć się na kwiecień!

Najwyższa konfiguracja Maca Studio z M1 Ultra, ma być „szacunkowo” dostępna dopiero od 13 do 20 kwietnia, a sam czas dostawy może wydłużyć się jeszcze bardziej, gdy więcej osób złoży na to urządzenie zamówienie. Co ciekawe, aktualizacja do wersji 64-GPU ‌M1‌ Ultra obniża szacunkową dostawę do końca marca, ale jest to dodatek o wartości 1000 USD. Inne niestandardowe wersje również nieznacznie zmieniają termin dostawy.

Jeśli chodzi natomiast o monitor Studio Display, podstawowy model ze standardowym szkłem i standardową podstawą będzie nadal dostarczany do 23 marca, ale szacunkowe dostawy dla wersji ze szkłem nanoteksturowym oraz podstawą z regulacją nachylenia i wysokości spadły do ​​połowy kwietnia.

Chcesz zamówić Mac Studio i Studio Display? Poczekasz sobie do kwietnia

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.