Spotify Wrapped 2023 już dostępne, sprawdź swoje podsumowanie
0

Spotify Wrapped 2023 już dostępne, sprawdź swoje podsumowanie

0

Po wczorajszym debiucie Apple Music Replay dostępne jest także Spotify Wrapped. W tym roku umożliwione jest przeglądanie szczegółowych informacji o najlepszych utworach, artystach, albumach i nie tylko. Dostępna jest także nowa funkcja, która przypisuje Ci „charakter słuchania dostosowany do Twoich upodobań i nawyków w Spotify”.

Odwiedź App Store i sprawdź czy nie ma dostępnych żadnych nowych aktualizacji Spotify. 

Po raz pierwszy Spotify udostępnia Spotify Wrapped również w Internecie. Zatem oznacza to, że możesz oglądać Spotify Wrapped w dowolnej przeglądarce, wystarczy zalogować się na swoje konto.

Spotify Wrapped pokaże Ci m.in. całkowity czas słuchania, najlepsze utwory, najlepsze albumy i najlepszych artystów. W zależności od tego, kto jest Twoim najlepszym artystą roku, możesz nawet otrzymać od niego wiadomość wideo.

Spotify Wrapped 2023 ma w tym roku kilka innych asów w zanadrzu. Nowa funkcja próbuje przypisać „charakter słuchania dostosowany do Twoich upodobań i nawyków w Spotify”.

W sumie istnieje 12 różnych postaci, a pełne zestawienie każdej z nich można zobaczyć na stronie Spotify.

Oto kilka dodatkowych funkcji Spotify Wrapped 2023:

  • Sound Town dopasowuje Cię do miasta na podstawie Twoich zainteresowań
  • Top 5 Genres pokazuje zestawienie pięciu Twoich ulubionych gatunków muzycznych i jest prezentowane w zabawnym stylu inspirowanym kanapką.
  • Top 5 Artists  pozwala sprawdzić, w którym miesiącu w tym roku osiągnięto największą liczbę słuchań każdego z wykonawców.

źródło: 9to5mac.com; Spotify

Oceń post

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *