Home Newsy Skórzany pokrowiec dla iPhone’ów z serii 12 już dostępny
Skórzany pokrowiec dla iPhone’ów z serii 12 już dostępny
0

Skórzany pokrowiec dla iPhone’ów z serii 12 już dostępny

0

Firma Apple rozpoczęła sprzedaż skórzanych etui dla nowych modeli iPhonów z serii 12. Akcesorium zostało zapowiedziane po raz pierwszy na prezentacji najnowszych modeli smartfonów od Apple w październiku.

Nowy pokrowiec został wyceniony na kwotę aż 129 USD. To pokrowiec typu “wsuwka”, czyli za każdym razem, gdy chcemy użyć smartfon, musimy wyjąć go z pokrowca. Etui posiada wycięcie z przodu, które wyświetla czas, i jest wyposażony w skórzany pasek. Apple chwali się, że wykonane zostało ze specjalnie garbowanej i wykończonej europejskiej skóry, która jest miękka w dotyku i z czasem ulega patynie.

Apple sprzedaje pokrowiec skórzany w kolorach Baltic Blue, Pink Citrus, Saddle Brown i (PRODUCT) RED. Jest dostępny dla wszystkich czterech modeli ‌iPhone 12‌, a zamówienia złożone dzisiaj będą realizowane od połowy grudnia.

Skórzany pokrowiec dla iPhone’ów z serii 12 już dostępny

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!