Home Newsy Serwis iPhone 5S Szczecin Apple – naprawa iPhone 5S w AppleMobile.pl, w Szczecinie w najlepszych cenach za najlepszą jakość!
Serwis iPhone 5S Szczecin Apple – naprawa iPhone 5S w AppleMobile.pl, w Szczecinie w najlepszych cenach za najlepszą jakość!
0

Serwis iPhone 5S Szczecin Apple – naprawa iPhone 5S w AppleMobile.pl, w Szczecinie w najlepszych cenach za najlepszą jakość!

0

zdjęcie

Naprawa telefonu iPhone 5S jeszcze nigdy nie byłą tak przyjemna i tania! Mamy przyjemność poinformować o wprowadzeniu stałego cennika dla telefonu iPhone 5S. Serwis iPhone Szczecin AppleMobile.pl oferuje pełen zakres usług serwisowych dla telefonu Apple iPhone 5S. Naprawiamy zbitą szybkę i wyświetlacz w iPhone, wymieniamy zużyte i uszkodzone baterie w Apple iPhone 5S, naprawiamy niedziałający przycisk POWER i wymieniamy taśmy z czytnikiem linii papilarnych Touch ID w iPhone 5S. Większość napraw dla telefonu iPhone 5S wykonujemy na miejscu! Pełna lista usług dla modelu iPhone 5S dostępna jest w naszym dziale SERWIS na portalu AppleMobile.pl!

Serdecznie zapraszamy do naszego serwisu iPhone Szczecin AppleMobile.pl w Szczecinie na Wojska Polskiego 50! Zapewnimy fachową obsługę i pełen zakres usług serwisowych w mobilnych urządzeniach marki Apple! Więcej informacji na temat oferowanych usług dostępne pod numerem telefonu 889 277 288 od poniedziałku do piątku, od godziny 10 do 18!

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.