Reklama Apple promująca możliwości aplikacji Dom

Reklama Apple promująca możliwości aplikacji Dom

0

Coraz więcej producentów sprzętu gospodarstwa domowego implementuje w swoje produkty technologię pozwalającą na ich zdalne sterowanie. Pojęcie inteligentny dom, w którym poziom oświetlenia, zarządzenie ogrzewaniem, czy sprzętem multimedialnym możliwe jest z poziomu smartfona nie jest już nikomu obce.

Smart domy, to przyszłość, od której nie uciekniemy. W serwisie YouTube na prywatnym kanale Apple znalazła się reklama mająca zaprezentować możliwości wykorzystania wbudowanej w system iOS aplikacji Dom. Pojawiła się ona w ekosystemie Apple stosunkowo niedawno, bowiem wraz z premierą platformy iOS 10. Program pozwala na wspomniane już wyżej sterowanie urządzeniami gospodarstwa domowego.

W materiale trwającym niespełna minutę firma pokazuje, że za pomocą iPhone’a można niemal w pełni zautomatyzować wiele prozaicznych czynności wykonywanych zazwyczaj w mieszkaniu. Aplikacja umożliwia sterowanie kompatybilnymi gniazdkami elektrycznymi, termostatem, oświetleniem, żaluzjami, a nawet zamkiem w drzwiach. Program umożliwia sterowanie za pomocą komend wydawanych Siri lub z wykorzystaniem wcześniej zaprogramowanych scen.

Źródło : Apple

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *