Recenzja Plantronics Blackwire C5220
Recenzja Plantronics Blackwire C5220

Recenzja Plantronics Blackwire C5220

0

W moje ręce trafił zestaw słuchawkowy, który można określić jako uniwersalny. Sprzęt nada się zarówno do codziennego użytku podczas oglądania multimediów oraz spisze się jako zestaw do rozmów przeprowadzanych na komputerze lub telefonie.

Co znajdziemy w zestawie?

Plantronics C5220 zostały zapakowane w opakowanie pochodzące z recyklingu. W zestawie oprócz samych słuchawek znajdziemy bardzo dobrej jakości, pojemne etui, oraz kabel z pilotem zakończony wtykiem USB-C. Taki zestaw spisze się idealnie w momencie kiedy posiadamy owe wejście w naszym smartfonie, wówczas Plantronics C5220  stają się uniwersalne.

Wykonanie  i wygoda

Wykonanie samych słuchawek stoi na bardzo wysokim, topowym poziomie. Większość użytych materiałów to dobrej jakości plastik i metal, z którego wykonany został pałąk – dzięki takiemu rozwiązaniu możemy mieć pewność, że nawet pod naciskiem słuchawki nie pękną.

Nałuszniki zostały wykonane ze skóropodobnego materiału zapewniając komfort podczas nawet kilkugodzinnych sesji ze słuchawkami. Same słuchawki zakończone zostały standardowym wtykiem 3,5mm, możemy do niego podpiąć urządzenie z którego chcemy korzystać, albo dołączoną kartę dźwiękową zakończoną wspomnianym USB-C.

Jakość dźwięku w Plantronics Blackwire C5220

Po podpięciu karty otrzymujemy zdecydowanie lepszą jakość dźwięku dzięki wbudowanemu procesorowi sygnału DSP (Digital Signal Processor – cyfrowa obróbka sygnału – optymalizuje audio dla lepszej jakości naturalnego głosu), oraz przyciski fizyczne do łatwiejszego sterowania słuchawkami – za ich pomocą możemy również włączyć lub wyłączyć mikrofon, działa to podobnie jak w słuchawkach dla graczy. Producent wyposażył swoje słuchawki w bardzo ciekawą i innowacyjną technologię SoundGuard, która zabezpiecza przed skokami audio powyżej 118 dB oszczędzając nasze uszy.

Mikrofon zamontowany w Plantronics C5220 wyposażony został w technologię redukcji szumów co gwarantuje bardzo dobrą jakość dźwięku podczas rozmów lub nagrywania audio w dyktafonie. Dodatkowo jest on składany i jego położenie można w wygodny sposób dostosować pod siebie. Słuchawki pod kątem jakości reprodukowanego dźwięku nie zawodzą i konstruktywnie dostarczają odbiorcy czystej jakości, krystaliczny dźwięk. Zarówno tony wysokie jak i średnie są na dobrym poziomie. Tony niskie również prezentują wysoką klasę i bas również można poczuć podczas odsłuchu.

Podsumowując o Plantronics Blackwire C5220

Słuchawki stworzone przez firmę Plantronics są ciekawą opcją dla osób, które potrzebują zarówno dobrej jakości dźwięk jak i mikrofon do komunikacji lub nagrywania. W testach po podpięciu do Galaxy s9+, w którym znajdziemy USB-C możemy spodziewać się bezproblemowej pracy ze wszystkim funkcjami oferowanymi przez słuchawki.

Oceń post
ZaletyWady

Zalety

  • jakość dźwięku
  • wykonanie
  • karta dźwiękowa
  • jakość mikrofonu
  • etui

Wady

  • cena
Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *