Home Newsy Przyszłe iPady z obudową ze stopu tytanu? To bardzo możliwe!
Przyszłe iPady z obudową ze stopu tytanu? To bardzo możliwe!
0

Przyszłe iPady z obudową ze stopu tytanu? To bardzo możliwe!

0

Firma Apple rozważa zastosowanie obudowy ze stopu tytanu dla przyszłych iPadów. Zastąpienie metalu na bazie aluminium stopem tytanu, znacznie wpłynęłoby na wytrzymałość urządzenia.

Twierdzenie to pojawia się w artykule opisującym produkcję nadchodzącego iPada dziewiątej generacji, który podobno będzie zawierał powłokę PVD, która ma na celu zwiększenie odporności urządzenia na możliwe zarysowania, które powstają podczas użytkowania urządzenia. 

„Nowy iPad będzie również wyposażony w obudowę ze stopu aluminium, która będzie przetwarzana przez PVD. Źródła ujawniły również, że Apple rozważa również wyposażenie iPadów w metalową obudowę na bazie tytanu, ale wysokie koszty tego mogą być na tem moment niezbyt ekonomiczne.”

Plotki te są zgodne z niedawnymi badaniami Apple nad przydatnością tytanowych obudów do swoich produktów, które obejmują patenty związane z wykorzystaniem przetworzonego tytanu o unikalnych właściwościach dla przyszłych MacBooków, iPadów i iPhone’ów.

Przyszłe iPady z obudową ze stopu tytanu? To bardzo możliwe!

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *