Prostowanie obudowy iPhone i iPad

1

Zbita szybka w telefonie po upadku to najczęściej nie jedyny problem właściciela iPhone. Z pękniętym ekranem czy szybką można sobie łatwo poradzić wymieniając moduł ekranu. Niestety schody się zaczynają gdy uszkodzona jest nie tylko szkłana powłoka telefonu, ale również wgnieciony został narożnik aluminiowej obudowy lub korpus został trwale zdeformowany. W takim wypadku zamontowanie nowego ekranu nie jest możliwe. Po prostu nie uda się osadzić ekranu w obudowie. Dzięki nowemu urzadzeniu do precyzyjnego prostowania aluminiowych obudów w telefonach iPhone oraz tabletach iPad, nie musisz już w przypadku zdeformowanej obudowy wymieniać ją na nową. Wyprostujemy ją dla ciebie bez śladu!

Prostowanie obudowy iPhone i iPad w Szczecinie

Do tej pory krzywy narożnik obudowy lub zdeformowany korpus oznaczał dla klienta spore dodatkowe koszty naprawy telefonu, z powodu konieczności wymiany nie tylko wyświetlacza na nowy, ale również tejże właśnie obudowy. Niestety z racji tego, że na obudowie występuje numer IMEI, wymiana korpusu na oryginalny element z wytłoczonym naszym numerem IMEI nie jest możliwa. W ofertach serwisów dostępne są albo obudowy oryginalne z demontażu z innym IMEI, albo zamienniki – najczęściej bez takiego numeru.

Dlatego wymiana obudowy w iPhone powinien być ostatecznością. Dzięki poczynionym inwestycją Serwis Apple Szczecin AppleMobile.pl może wyprostować wygięte narożniki w obudowach telefonów iPhone 5/5S, jak również iPhone 6/6S/6+/6S+ jak również w tabletach iPad, wyprostować zdeformowane narożniki, bez ich uszkodzenia, wyciniania, piłowania i polerowania.

Za pomocą bardzo precyzyjnego narzędzia do prostowania alumniniowej obduowy marki gTool – lidera w produkcji profesjonalnych urządzeń do naprawy uszkodzonym elementów aluminiowych w wyniku mechanicznych deformacji, możemy naprawić Twoją pogięta obudowę w telefonach iPhone oraz tabletach iPad.

Obudowy naprawiamy w czasie około 20-60 minut w zależności od aktualnej kolejki oraz stopniu uszkodzenia obudowy. Obudowy prostujemy odpłatnie. Wszyscy klienci, którzy wymieniają u nas ekrany, szyby i wyświetlacze w urządzeniach APPLE, mogą liczyć na BEZPŁATNĄ usługe prostowania obudowy w swoim urządzeniu!

Jeżeli Twoja obudowa w iPhone lub iPad posiada naruszoną konstrukcję, jej narożniki są wygiętę, ekran pękł lub nawet nie pękł, jednak wyskoczył z obudowy, przyjdź do AppleMobile.pl na Wojska Polskiego 50 (wejście od Jagiellońskiej 84) i wyprostuj swóje zdeformowane urządzenie, bez konieczności wymiany obudowy, jej dalszego uszkodzenia i zniszczenia. Masz pytania? Dzwoń! 500 132 200 lub 889 277 288

5/5 - (1 vote)
Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

Comment(1)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *