Home Newsy Program wymiany klawiatur w MacBookach
Program wymiany klawiatur w MacBookach
0

Program wymiany klawiatur w MacBookach

0

Użytkownicy jabłkowych laptopów z nowym mechanizmem zaimplementowanym w klawiaturę nie są zadowoleni z tego rozwiązania. Powodem, który głośnym echem odbił się w sieci jest częste zacinanie się przycisków. Niewielki skok klawiszy, a co za tym idzie małe szczeliny mechanizmu nie radzą sobie z drobinkami jakie pomiędzy nie się dostają.

Rozwiązanie problemu jest proste, bowiem wystarczy dobrze wydmuchać zaklinowane miejsce jednak incydent budzi ogromną irytację użytkowników. Apple wreszcie postanowiło zareagować na reklamacje pisane pod adresem firmy. Właśnie rozpoczął się program naprawy lub wymiany klawiatur montowanych w komputerach MacBook produkcji 2015 rok i późniejsze modele, MacBook Pro z ekranem 13 cali i bez Touch Bar 2016 i późniejsze, MacBook z ekranem 13 cali z panelem Touch Bar z 2016 i późniejsze modele oraz MacBook z ekranem 15 cali z Touch Bar z 2016 roku i późniejsze odsłony tej maszyny.

Salony Apple i autoryzowane serwisy wymienią całą klawiaturę lub poszczególne przyciski jeśli te są wadliwe. Zaprasza się wszystkie osoby, które doświadczyły lub doświadczają problemu. Co więcej jeśli któryś z użytkowników poniósł już koszty z tytułu naprawy klawiatury na własną rękę zostaną mu zwrócone pieniądze. W ramach programu wszelkie naprawy oraz wymiana tego elementu konstrukcji dokonywana jest bezpłatnie.

Źródło: Apple

 

Program wymiany klawiatur w MacBookach

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *