Home Newsy Produkcja ekranów OLED do nowych iPhone’ów rusza w maju
Produkcja ekranów OLED do nowych iPhone’ów rusza w maju
0

Produkcja ekranów OLED do nowych iPhone’ów rusza w maju

0

Jeśli wierzyć w treść licznych plotek, to we wrześniu tego roku Apple zaprezentuje światu trzy modele jabłkowej słuchawki, z których dwa będą wyposażone w ekrany typu OLED. Zdaniem analityków można spodziewać się następcy iPhone’a X z ekranem o przekątnej 5,8 cala oraz modelu ochrzczonego już mianem X Plus charakteryzującego się wyświetlaczem o wielkości 6,5 cala.

Jak donosi tajwański serwis Economic Daily News Samsung ma rozpocząć produkcję wyświetlaczy OLED do nowych urządzeń już w maju. Z taśm produkcyjnych wówczas ma zejść pierwsza tura tychże komponentów, zaś w czerwcu moce produkcyjne zostaną podwojone. To właśnie w czerwcu pełną parą mają ruszyć przygotowania do premiery nowych smartfonów z Cupertino.

Najnowszy raport zakłada również, że sprzedaż trzech, nowych modeli iPhone’a rozpocznie się w tym samym czasie, to znaczy około miesiąc po ich prezentacji we wrześniu.
Warto wspomnieć, iż obok dwóch odsłon smartfona z ekranem OLED w ofercie pojawi się również wariant budżetowy urządzenia wyposażony w wyświetlacz LCD o przekątnej 6,1 cala. Będzie on wykonany z materiałów gorszej jakości.

Serwis donosi przy okazji, iż cena za następcę iPhone’a X będzie prawdopodobnie wynosiła 899 dlarów, zaś za flagowca z ekranem 6,5 cala w podstawowej konfiguracji 999 dolarów.

Źródło: MacRumors

Produkcja ekranów OLED do nowych iPhone’ów rusza w maju

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *