Home Newsy Priorytetem dla Qualcomm jest iPhone z 5G!
Priorytetem dla Qualcomm jest iPhone z 5G!
0

Priorytetem dla Qualcomm jest iPhone z 5G!

0

Apple i Qualcomm pracują nad jak najszybszym wprowadzeniem na rynek nowego iPhone’a 5G , powiedział prezes Qualcomm Cristiano Amon na „szczycie technologicznym Snapdragon w Qualcomm” w tym tygodniu, informuje PCMag .

Głównym celem wznowienia relacji Qualcomm z Apple jest terminowe uruchomienie iPhone’a , a plotki sugerują, że iPhone’y 5G Apple pojawią się jesienią 2020 roku. „Pierwszym priorytetem tej relacji z Apple jest uruchomienie telefonu jako tak szybko, jak to tylko możliwe. To priorytet ”- powiedział Amon.

Biorąc pod uwagę potrzebę zaprezentowania telefonu we właściwym czasie, Amon powiedział, że chociaż pierwszy „iPhone 5G” będzie korzystał z modemów Qualcomm, może nie zawierać całego interfejsu RF Qualcomm. Interfejs RF zawiera obwody między komponentami, takimi jak antena i odbiornik, i jest to ważne dla wzmocnienia sygnału z różnych sieci.

W tej chwili pogłoski sugerują, że wszystkie iPhone’y Apple, które pojawią się w 2020 r., będą korzystać z 5G!

Priorytetem dla Qualcomm jest iPhone z 5G!

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!