Home Newsy Prawdopodobnie Apple zastosuje w iPhone SE 2 skaner odcisków umieszczony na boku
Prawdopodobnie Apple zastosuje w iPhone SE 2 skaner odcisków umieszczony na boku
0

Prawdopodobnie Apple zastosuje w iPhone SE 2 skaner odcisków umieszczony na boku

0

Według wielu doniesień prasowych, Apple wypuści w tym roku aż dwa modele iPhone SE 2, które oferowane będą w dwóch rozmiarach – 4,7 i 6,1 cala.

Prawdopodobnie tej wiosny zostanie zaprezentowany i wypuszczony do sprzedaży model iPhone’ a SE 2 w rozmiarze 4,7 cala, a kolejny model pod koniec roku wraz z resztą flagowych modeli iPhone’ów, które wspierać będą obsługę sieci 5G. Ma on być wyposażony w skaner odcisków palców, który umieszczony zostanie na krawędzi smartfona, czyli tak, jak kiedyś praktykowało to sony w swoich urządzeniach. Jest to możliwe, ponieważ jakiś czas temu Apple patentowało skaner odcisków, właśnie na krawędzi. Moim zdaniem, będzie to jednak błąd, ponieważ Apple powinno rozwijać swoją flagową technologię Face ID, która według większość użytkowników jest wielkim krokiem naprzód względem Touch ID.

Prawdopodobnie iPhone SE 2 wygląda podobnie do iPhone’a 8 i będzie wyposażony w ten sam procesor A13 obecny w iPhone’ie 11, 3 GB pamięci RAM, 12-megapikselowy pojedynczy aparat Jeśli chodzi o baterię, będzie on wyposażony w baterią 2000 mAh i obsługuje wodoodporność IP68 i bezprzewodowe ładowanie.

Prawdopodobnie Apple zastosuje w iPhone SE 2 skaner odcisków umieszczony na boku

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!