Porównanie żywotności baterii w systemach iOS 12.1 i 12.0.1
0

Porównanie żywotności baterii w systemach iOS 12.1 i 12.0.1

0

Porównanie żywotności baterii w systemach iOS 12.1 i 12.0.1.

Najnowsza publiczna wersja systemu to iOS 12.1, posiada wiele nowych funkcji. Ale jak działa z perspektywy żywotności baterii?

Ostatnio opublikowano wiele raportów koncentrując się na wydajności baterii w smartfonach i innych produktach przeznaczonych dla konsumentów. Wraz z upływem czasu oraz rozwojem technologii i procesów produkcyjnych, żywotność baterii powinna wzrosnąć, a urządzenia powinny być w stanie dłużej działać. Rzeczywistość jest niestety nieco inna. Urządzenia są teraz znacznie bardziej wydajne i bogate w funkcje niż kiedykolwiek wcześniej, ale technologia baterii nie rozwija się w takim samym tempie.

Biorąc to pod uwagę, właściciele urządzeń Apple mogą mięć wątpliwości, czy wersja systemu iOS 12.1 będzie bardziej wydajna od iOS 12.0.1 z perspektywy baterii. Autor kanału iAppleBytes przetestował urządzenia z systemami iOS 12.0.1 i iOS 12.1, aby dokładnie sprawdzić, jakie zmiany zaszły. Testy te przeprowadzono na iPhone’ach: 5s, 6, 6s, 7 i 8. Został użyty do tego test porównawczy Geekbench 4, który poddaje urządzenie intensywnym procesom, w celu zmniejszenia żywotności baterii. Następnie pokazuję ocenę opartą na ilości pracy, jaką był w stanie wykonać, podczas gdy żywotność baterii pozostała nienaruszona. Jak widać na filmie, wszystkie testowane iPhony miały nieco dłuższą żywotność baterii na iOS 12.1 niż na iOS 12.0.1. Wyjątkiem jest iPhone 8, w którym bateria wytrwała 2 minuty dłużej na iOS 12.0.1 niż na iOS 12.1. Mimo to różnica we wszystkich urządzeniach jest minimalna.

Porównanie żywotności baterii w systemach iOS 12.1 i 12.0.1

Oceń post

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *