Podobno nowe Apple TV zostanie wprowadzone na rynek w 2022 roku z tymi czterema funkcjami
0

Podobno nowe Apple TV zostanie wprowadzone na rynek w 2022 roku z tymi czterema funkcjami

0

Analityk Ming-Chi Kuo twierdził w maju, że nowy Apple TV zostanie pokazany w drugiej połowie 2022 roku. Miesiąc temu Mark Gurman z Bloomberg powiedział, że nowy Apple TV jest już blisko. Zatem możliwe, że w tym roku się ukaże.

Oto cztery plotki o funkcjach i zmianach w polu przesyłania strumieniowego:

  • Szybszy chip: Nowy Apple TV będzie posiadać chip A14 Bionic. Znajduje się on również we wszystkich modelach iPhone’a 12 i iPadzie Air czwartej generacji. Ulepszony chip zapewni wyższą wydajność w aplikacjach i grach w porównaniu do obecnego Apple TV 4K z chipem A12 Bionic.
  • Zwiększona pamięć RAM: Apple TV będzie mieć zwiększoną pamięć RAM z 3 do 4 GB według Gurmana. Zwiększenie pamięci przyczyniłoby się do szybszej wydajności i responsywności.
  • Nowa wersja Siri Remote: W wersji beta systemu iOS 16 odkryto odniesienia na poziomie kodu do nowej i niewydanej wersji pilota Siri Remote dla Apple TV. Nie wiadomo, jakie nowe funkcje miałby zaktualizowany pilot. Jednak wielu klientów ma nadzieję na integrację chipu U1 w celu wsparcia Find My.
  • Niższa cena: według Kuo nowy Apple TV będzie miał poprawioną strukturę kosztów, co może skutkować niższą ceną dla klientów.

Obecny Apple TV 4K został ogłoszony w kwietniu 2021 roku i wydany miesiąc później. Rzadko zdarza się, że Apple TV otrzymuje odświeżenie sprzętu w kolejnych latach, więc premiera w 2023 roku może być bardziej prawdopodobna niż w 2022 roku. Jednak Kuo i Gurman są renomowanymi źródłami, a plotki sugerują, że nowy model byłby małą aktualizacją .

źródło: macrumors.com

Oceń post

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *