Home Newsy Podcasty Apple są teraz dostępne na urządzeniach z Amazon Alexa
Podcasty Apple są teraz dostępne na urządzeniach z Amazon Alexa
0

Podcasty Apple są teraz dostępne na urządzeniach z Amazon Alexa

0

Firma Amazon ogłosiła dziś, że rozpoczęła współprace z gigantem technologicznym Apple, dziki czemu użytkownicy uzyskają dostęp do katalogu Apple Podcasts na wszystkie urządzenia z obsługą Alexy w USA.

Jak informuje Amazon w komunikacie:

„Od dziś klienci Alexa w Stanach Zjednoczonych będą mogli słuchać ponad 800 000 podcastów dostępnych za pośrednictwem Apple Podcasts na urządzeniu z obsługą Alexa.

Niezależnie od tego, czy słuchasz w domu, czy w podróży, nie musisz się martwić utratą danej chwili, w którym się zatrzymałeś. Połącz swoje konto w aplikacji Alexa za pomocą swojego Apple ID, a będziesz mógł bezproblemowo odtwarzać od miejsca, w którym przerwałeś słuchanie w aplikacji Apple Podcasts lub na urządzeniu Alexa. Zatrzymaj subskrybowany odcinek, którego słuchasz, w aplikacji Apple Podcasts w drodze do pracy i kontynuuj słuchanie na swoim urządzeniu Alexa w domu, prosząc Alexę o wznowienie podcastu.”

Podczas pierwszej „konfiguracji”, wystarczy, że poprosimy Alexe o odtwarzanie jakiś treści za pośrednictwem Apple Podcasts. Możesz też usunąć to wymaganie, ustawiając Apple jako domyślnego dostawcę podcastów.

Podcasty Apple są teraz dostępne na urządzeniach z Amazon Alexa

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!