Podaruj Jej wyjątkowy świąteczny prezent –  bezprzewodowe słuchawki Jabra Elite 65t w nowej, niezwykle kobiecej i eleganckiej wersji kolorystycznej
0

Podaruj Jej wyjątkowy świąteczny prezent –  bezprzewodowe słuchawki Jabra Elite 65t w nowej, niezwykle kobiecej i eleganckiej wersji kolorystycznej

0

Szukasz pomysłu na prezent dla żony lub dziewczyny? A może dla mamy, siostry lub przyjaciółki? Podaruj jej muzyczną rozrywkę na najwyższym poziomieoraz komfort podczas codziennych rozmów telefonicznych jaki zapewnia ten niezwykle wygodny i funkcjonalny zestaw słuchawkowy Jabra Elite 65t. Nowa, beżowo-złota wersja kolorystyczna jest bardzo glamour! Ale to nie wszystko. Dlaczego warto wybrać właśnie Elite 65t?

Jabra Elite 65t stanowić będzie wyjątkowy prezent dla wszystkich kobiet, które cenią swój czas                               i zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym stawiają na rozwiązania, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie. Słuchawki Jabra Elite 65t pozwalają w dyskretny sposób odbierać i wykonywać połączenia telefoniczne, zarządzać kalendarzem spotkań, korzystać z asystentów głosowych oraz oddawać się przyjemności słuchania muzyki, bez zakłóceń i w prawdziwie bezprzewodowej technologii.

Technologia poczwórnych mikrofonów gwarantuje skuteczną redukcję szumów a zaawansowane głośniki o rozmiarze zaledwie 6 mm umożliwiają blokowanie lub wpuszczanie odgłosów otoczenia. Bateria zapewnia do 5 godzin pracy urządzenia na jednym ładowaniu a dzięki dołączonemu do zestawu przenośnemu etui z funkcją ładowarki aż do 15 godzin rozmów i muzyki. Za dotknięciem jednego przycisku Jabra Elite 65t umożliwia natychmiastowe połączenie z Amazon Alexa *, Siri® lub Asystentem Google. Aplikacja Jabra Sound+ wprowadza dodatkowe funkcje i umożliwia personalizację dźwięku. Obudowa Jabra Elite 65t zapewnia stopień ochrony IP55. Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją na uszkodzenia spowodowane przez wodę i kurz **.

Sugerowana cena detaliczna zestawu Jabra Elite 65t wynosi 649 pln. 

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *