Plotki mówiące o tym, że iPhone SE 4 będzie podobny do iPhona 14
0

Plotki mówiące o tym, że iPhone SE 4 będzie podobny do iPhona 14

0

Pogłoski o nowej generacji iPhone’a SE były bardzo różne. Niektóre informacje głosiły, że Apple wstrzymało nawet prace nad nowym telefonem. Jednak obecnie mowa jest, że iPhone SE 4 będzie podobny jak iPhone 14.

Najnowsze specyfikacje dostawców Apple sugerują, że iPhone SE 4 będzie korzystał ze zmodyfikowanej wersji obudowy iPhone’a 14. Jedną z głównych różnic będzie tylny aparat , który miałby tylko jeden tylny obiektyw zamiast dwóch.

Możliwe, Apple doda do iPhone’a SE 4 48-megapikselowy obiektyw, podobny do tego, który znajduje się w bazowym modelu iPhone’a 15. Choć może się to wydawać mało prawdopodobne, firma już wcześniej korzystała z głównego aparatu flagowych iPhone’ów w iPhonie SE. iPhone SE 4 ma ważyć 165 gramów, czyli o 6 gramów mniej niż iPhone 14. Kolejeną rzeczą jest to, że będzie wyposażony w funkcję Face ID zamiast Touch ID. Podobnie jak iPhone 15, iPhone SE 4 będzie miał port USB-C zamiast złącza Lightning. Krąży także plotka o tym, że firma doda przycisk akcji do nowego SE.

Nie jest również jasne, kiedy dokładnie Apple planuje zaprezentować nowego iPhone’a SE. Choć niektóre źródła wskazują na premierę w 2024, a inne w 2025 roku.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *