Pierwsze reakcje i recenzje nowych akcesoriów FineWoven od Apple
0

Pierwsze reakcje i recenzje nowych akcesoriów FineWoven od Apple

0

Apple przestało produkować skórzane akcesoria, a nowa linia FineWoven jest bardziej przyjazna dla środowiska. Okazuje się jednak, że wielu użytkowników nie jest zadowolonych z tej nowości od Apple.

Ludzie na mediach społecznościowych informują, że wiele oczekiwali od tego etui. Jednak finalnie po otrzymaniu zamówienia, praktycznie od razu je zwracali. Pojawiły się odpowiedzi, że jakość etui znacznie odbiega od opisu jaki zaprezentowała firma. Apple mówi, że materiał jest „trwały i luksusowy”, a jeden z użytkowników napisał:

„Trzymając etui osobiście, wydaje się bardziej jak tania obudowa za 10 dolarów, a nie jakość Apple, zwłaszcza w tej cenie.”

Kolejne komentarze mówią:

„Wydaje się tanie, tak jak karton”; „Otrzymałem i zwróciłem”; „Materiał wygląda i jest całkiem przyjemny, chociaż w 0% przypomina skórę lub zamsz i zdecydowanie nie jest wart 60 dolarów”

Najbardziej cięta opinia padła ze strony Alison Johnson z The Verge, która nazwała nowe etui do iPhone’a „naprawdę złymi” i określiła linię akcesoriów Apple FineWoven jako „kategorycznie okropną”.

Jest jeszcze zbyt wcześnie, aby stwierdzić, że opinie pierwszych użytkowników są w pełni sprawdzone i obiektywne.

źródło: macrumors.com

 

 

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *