Home Newsy Philips OLED+935 to telewizor, który znacznie podnosi poprzeczkę!
Philips OLED+935 to telewizor, który znacznie podnosi poprzeczkę!
0

Philips OLED+935 to telewizor, który znacznie podnosi poprzeczkę!

0

Nowy model Philips OLED+935 to efekt kolejnej odsłony wieloletniej współpracy z firmą Bowers & Wilkins. Partnerzy po raz kolejny ustanowili nowe standardy jakości na rynku telewizorów, czego potwierdzeniem jest tegoroczna nagroda EISA przyznana w kategorii Home Theater TV.

Nowy model Philips OLED+935 to efekt kolejnej odsłony wieloletniej współpracy z firmą Bowers&Wilkins. Partnerzy po raz kolejny ustanowili nowe standardy jakości na rynku telewizorów, czego potwierdzeniem jest tegoroczna nagroda EISA przyznana w kategorii Home Theater TV.

Philips OLED+935 pozostaje jednym z niewielu telewizorów oferujących wsparcie dla wszystkich głównych formatów HDR (HLG, HDR10 i HDR10+), zaś procesor P5 AI+ dodatkowo gwarantuje lepsze ogólne wrażenia podczas odtwarzania tego typu materiałów źródłowych, a także poprawę dynamicznego HDR zakodowanego w formacie Dolby Vision poprzez specjalny tryb Dolby Bright.

Model OLED+935 jest pierwszym telewizorem marki Philips wyposażonym zarówno w dedykowane przetworniki Dolby Atmos Elevation, jak i unikalny centralny zespół głośników wysokotonowych Tweeter-on-Top stworzonych przez firmę Bowers&Wilkins. Wszystkie one znajdują się w oddzielnej obudowie, która w połączeniu z minimalistycznym, zagiętym metalowym ramieniem pełni funkcję podstawy. W zestawie dostępna jest również dłuższa wersja panelu do montażu na ścianie.

Philips OLED+935 wyposażony jest łącznie w dziesięć przetworników w konfiguracji 3.1.2, w tym trzy 19-milimetrowe głośniki wysokotonowe z tytanową kopułką skierowane do przodu w układzie lewy, centralny, prawy (LCR). Wszystkie trzy zespoły głośników wysokotonowych są oddzielone od obudowy, co gwarantuje wzorowe brzmienie. Z kolei wysokotonowy głośnik Tweeter-on-Top znajduje się w osobnej sztywnej i chromowanej obudowie oraz wspiera powiązany z nim przetwornik średniotonowy, tworząc dedykowany układ kanału centralnego. Osłony głośnika wysokotonowego wykorzystują akustycznie otwartą konstrukcję opracowaną pierwotnie przez firmę Bowers&Wilkins dla legendarnej gamy 800 Diamond Series.

Nowy Philips OLED+935 będzie dostępny w trzech rozmiarach: telewizory 55 i 65 cali pojawią się na rynku we wrześniu, zaś 48 cali w październiku 2020 roku.

Philips OLED+935 to telewizor, który znacznie podnosi poprzeczkę!

4.2/5 - (29 votes)
Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *