Oryginalne etui iPhone 15 Pro Max

Oryginalne etui iPhone 15 Pro Max
0

Jeśli już oczekujesz na dostawę Twojego wymarzonego iPhone’a 15 Pro Max, to idealny moment, aby zaplanować, co należy do niego dokupić. Żeby zabezpieczyć telefon Apple przed uszkodzeniem, podstawowym akcesorium jest case. To etui do iPhone 15 Pro Max ma za zadanie, chronić urządzenie przed najczęściej występującymi usterkami. Przed skutkami upadków, zarysowaniem oryginalnej obudowy, pęknięciem szybki wyświetlacza lub uszkodzeniem portów. Nie istnieje jeden idealny pokrowiec, dlatego przedstawię Ci kilku kandydatów do tego miana i wskażę, na jakie cechy etui zwrócić uwagę.

Oryginalne etui do iPhone 15 Pro Max to prawdopodobnie jeden z pierwszych pomysłów fanów Apple. Kilka minut później zapał spada. A dokładnie w momencie przeglądania oferty oficjalnego sklepu. 5 dostępnych modeli pokrowców, w czym zaledwie 3 są oryginalne. Pozostałe to produkcja innej marki. Całkiem rozczarowująca oferta.

Nieduży wybór zniechęci część osób, pozostałych kilkanaście zrezygnuje ze względu na cenę lub szerszą ofertę etui iPhone 15 Pro Max innej marki. Najbardziej zagorzali fani pewnie zostaną, kupując oryginalny case i jest to całkowicie zrozumiałe.

Case z MagSafe

Oferta etui z MagSafe do iPhone 15 Pro Max jest bardzo bogata. Zarówno w oficjalnym sklepie (5 produktów) oraz w przypadku oryginalnych produktów Spigen (14 modeli).

Technologia MagSafe umożliwia bezprzewodowe ładowanie, połączenie z uchwytami samochodowymi oraz podstawkami biurkowymi z MagSafe. W etui występuje w formie magnetycznego pierścienia wkomponowanego w tylną powierzchnię. W wielu modelach jest on niewidoczny, w innych celowo wyeksponowany.

jakie etui iphone 15 pro max
Źrodło: spigen.pl

Z ochroną aparatu

Niemal każdy case zabezpiecza powierzchnię aparatów w telefonie Apple. Występuje w postaci pogrubionych ramek wokół obiektywów. Są one celowo uniesione powyżej powierzchni telefonu po to, by szklana powłoka aparatów nie uszkodziła się, leżąc na biurku.

Powstał jeden model etui iPhone 15 Pro Max z ochroną aparatu. To case Optik Armor Mag, który posiada zasuwkę, zakrywającą i ochraniającą to miejsce przed uszkodzeniem. Zaślepka zabezpiecza przed dostaniem się do wnętrza brudu oraz odciskami palców. Jest to szczególnie użyteczny element, jeśli pracujesz w ciężkich warunkach lub często upuszczasz telefon.

jakie etui iphone 15 pro max
Etui Optik Armor

Trwałe etui Apple

Wytrzymałość to najważniejsza cecha case’ów na telefony Apple, ich głównym zadaniem jest zabezpieczenie przed jakimkolwiek uszkodzeniem. A o takie nietrudno w codziennym użytkowaniu. Upadek z wysokości kieszeni, czy biurka to dla wielu z nas norma, dla innych wrzucenie telefonu do plecaka lub torby z innymi ostrymi przedmiotami. Trwałe etui do iPhone 15 Pro Max

Ultra Hybrid do iPhone 15 Pro Max

Etui Ultra Hybrid do iPhone 15 Pro Max to seria produktów marki Spigen. To jeden z najczęściej kupowanych produktów, znany z kilku cech: wyjątkowej wytrzymałości, połączonej z pełną przejrzystością. Jest przezroczystym kejsem, który przez długi czas utrzymuje jasną barwę.

Dostępny także z barwioną ramą oraz w wersji z MagSafe.

jakie etui iphone 15 pro max
Etui Ultra Hybrid

Jaki case do iPhone 15 Pro Max wybrać?

Ogromny wybór etui do iPhone 5 Pro Max z jednej strony ułatwia wybór, umożliwiając zakup jakiegokolwiek modelu, jaki sobie wymarzysz. Z drugiej strony masz tak wiele produktów do obejrzenia, że trudno skupić się na najważniejszych cechach. A z wielu doświadczeń i obserwacji wynika, że są nimi:

  • wysoki poziom trwałości,
  • niezmienność wyglądu,
  • dopasowanie do sylwetki telefonu,
  • dodatkowe zabezpieczenia.

Tylko etui, które charakteryzują się wymienionymi cechami, znalazły się w naszych rekomendacjach. A są nimi odpowiednio:

Rodzaj etui iPhone 15 Pro Max

Polecany case

OryginalneFineWoven
Z MagSafeCyrill Kajuk Mag
Caseology Parallax Mag
Core Armor
Z ochroną aparatuOptik Armor
TrwałeRugged Armor
Tough Armor

Decyzję o tym, jaki case do iPhone 15 Pro Max wybrać, pozostawiamy Tobie. Mamy nadzieję, że dzięki naszym wskazówkom zrobisz to szybciej i będziesz zadowolony z wyboru, a Twój telefon Apple przetrwa jeszcze wiele miesięcy w nienaruszonym stanie.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *