Home Newsy Opóźnienia w produkcji iPhone’a 12!
Opóźnienia w produkcji iPhone’a 12!
0

Opóźnienia w produkcji iPhone’a 12!

0

Według najnowszego raportu Nikkei Asian Reviev, iPhone 12 doczekał się opóźnień w masowej produkcji trwające od czterech tygodni do aż dwóch miesięcy! Wszystko z powodu kryzysu zdrowotnego na świecie.

Obecnie postęp wygląda jak miesiące opóźnień w zakresie masowej produkcji, ale Apple robi wszystko, co w jego mocy, aby skrócić to opóźnienie. Istnieje szansa, że ​​harmonogram można jeszcze przyspieszyć” – powiedział jeden ze źródeł Nikkei.

„Ostateczny montaż iPhone’a może zostać opóźniony do początku października i nie byłoby zaskoczeniem, gdyby wystąpiły dalsze opóźnienia, ponieważ wciąż trwa wiele testów, a ostateczne projekty nie zostały jeszcze zablokowane” – powiedział. „

Według raportu, Apple starało się zmniejszyć opóźnienia i jest mało prawdopodobne, że odłożą premierę iPhone’a 12 na później.

Oczekuje się, że Apple wypuści w tym roku cztery modele „iPhone 12” – jedno nowe urządzenie o przekątnej 5,4 cala, dwa modele o przekątnej 6,1 cala i jeden telefon o przekątnej 6,7 cala. Analityk Kuo nadal oczekuje, że iPhone’y 6,1 i 5,4 cala wejdą do masowej produkcji we wrześniu, podczas gdy masowa produkcja większego 6,7-calowego „iPhone’a” będzie opóźniona aż do października ze względu na bardziej skomplikowaną konstrukcję.

Opóźnienia w produkcji iPhone’a 12!

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!