Home Newsy Olimpijska jakość dźwięku ze sportowymi słuchawkami od Motoroli
Olimpijska jakość dźwięku ze sportowymi słuchawkami od Motoroli
0

Olimpijska jakość dźwięku ze sportowymi słuchawkami od Motoroli

0

W ofercie firmy Hama pojawiła się nowa marka dystrybucyjna – Motorola – znany na całym świecie producent telefonów, akcesoriów, a także sprzętu audio. Dla fanów sportu przygotowaliśmy dwa rodzaje słuchawek, które mogą stać się towarzyszami codziennych zmagań na siłowni, podczas treningu biegowego lub jazdy na rowerze – VerveLoop2+ oraz VerveLoop 200. Obydwa modele działają za pomocą technologii Bluetooth, a więc oferują pełną swobodę podczas wysiłku fizycznego. Można też o nich powiedzieć, że są sportowym synonimem technologicznej mobilności, ponieważ nie straszne im są pot, woda czy lekki kurz.

Niepokonane w każdych warunkach

Motorola zadbała o to, by każdy trenujący zaznał wygody oraz swobody podczas wytężonego wysiłku fizycznego. W przypadku modelu VevreLoop2+ pozwala on słuchać muzyki w każdych warunkach. Ich niewątpliwą zaletą jest ich waga – są po prostu superlekkie, a zintegrowany zaczep idealnie sprawdza się podczas intensywnych ćwiczeń. Dodatkowo posiadają certyfikat IP57 zapewniający odporność na pot, wodę i lekki kurz, co przekłada się na ich wytrzymałość niezależnie od tego, gdzie jesteśmy i co robimy. Dźwięk HD również stanie się sprzymierzeńcem podczas pokonywania własnych ograniczeń i barier. Na jednym ładowaniu VerveLoop2+ są w stanie cieszyć nasz umysł i ciało przez 9 godzin, a ich zasięg to 45 m. Dla większej wygody w użytkowaniu producent zdecydował się na pełną kompatybilność z Siń i Google Now. Jeśli jednak chcemy rozmawiać przez telefon podczas treningu, nic prostszego – do dyspozycji mamy wbudowany w przewód mikrofon do odbierania połączeń.

Nigdy więcej poplątanych kabli

Model VerveLoop 200 to nieco inna odsłona słuchawek Bluetooth. Dzięki magnetycznemu systemowi zapobiegającemu plątaniu się kabli, możemy swobodnie korzystać z akcesorium. Tutaj także bez problemu skorzystamy z opcji wbudowanego mikrofonu, który pozwala wykonywać rozmowy telefoniczne. Zasięg 45 m daje swobodę ruchów nie tylko podczas treningu na siłowni, ale również każdego dnia w pracy. Przez 6 godzin możemy cieszyć się ulubioną muzyką za pośrednictwem smartfonu, tabletu lub komputera. Certyfikat IPX 4 pozwala na zachowanie bezpieczeństwa przed zachlapaniem, a w przypadku tych słuchawek producent zdecydował się na zastosowanie kompatybilności z Amazon Alexa oraz Google Assistant.

Niezależnie gdzie jesteśmy, co robimy, sportowe słuchawki bezprzewodowe Motorola to niezawodny partner podczas wielogodzinnych zajęć nie tylko na siłowni czy w plenerze. Dostosowane do wymogów sportowców, zapewniają przy okazji świetną jakość dźwięku, tak ważnego podczas codziennych  aktywności fizycznych i umysłowych. Model VerveLoop2+ dostępny jest za pośrednictwem Hama Polska w cenie 299 zł, natomiast VerveLoop 200 opiewa na kwotę 159 zł. Więcej informacji znajduje się na stronie producenta oraz dystrybutora.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.