Home Newsy Obiektywy Olloclip do iPhone 5
Obiektywy Olloclip do iPhone 5
0

Obiektywy Olloclip do iPhone 5

0

obiektyw Olloclip dla iPhone 5iCorner rozszerza asortyment o akcesoria do iPhone 5. Jako pierwsze, w ofercie pojawiły się zestawy obiektywów olloclip dla multimedialnego smartfona iPhone 5.

Olloclip zawiera 3 obiektywy:
– ?Rybie oko? (Fisheye) zarejestruje około 180-stopniowe pole widzenia ,
– ?Szeroki kąt? (Wide’angle) jest niezastąpiony, gdy potrzebujemy nawet dwukrotnie szerszego kąta widzenia niż zakres standardowego obiektywu iPhone 5,
– ?Makro? (Macro) pozwala na nawet 10-krotne powiększenie fotografowanego obiektu, przy zalecanej odległości 12-15 mm od aparatu, podczas wykonywania zdjęcia; obiektyw jest dostępny po odkręceniu soczewki szerokokątnej.

Warto dodać, że olloclip można wykorzystywać również podczas kręcenia filmów.

Montaż, a w zasadzie osadzenie obiektywów olloclip na telefonie jest bardzo łatwe i trwa zaledwie kilka sekund. Akcesoria zostały zaprojektowane tak, aby bez najmniejszego trudu mógł się nimi posługiwać każdy użytkownik iPhone.
Każde opakowanie olloclip, oprócz zestawu wspomnianych obiektywów, zawiera również specjalne osłonki zabezpieczające przed zarysowaniem oraz sakiewkę z mikrofibry, która służy do przechowywania obiektywów oraz do ich czyszczenia.

Olloclip do iPhone 5 jest już dostępny w sklepach z akcesoriami do smarfonów w całym kraju. Sugerowana cena detaliczna zestawu wynosi 349 zł. Więcej informacji na temat produktów olloclip oraz adresy sklepów można znaleźć na stronie: http://icorner.pl/przeznaczenie/obiektywy-iphone/

Czy korzystacie z tego typu gadżetów? Są przydatne?

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *