Nowy ołówek Apple Pencil może zostać wydany w czarnym kolorze!
0

Nowy ołówek Apple Pencil może zostać wydany w czarnym kolorze!

0

Następca obecnego ołówka Apple Pencil może być dostępny po raz pierwszy w czarnej odmianie kolorystycznej, czego do tej pory nie uświadczyliśmy. Według pana White’a (Breaking Bad?) z Twittera, trzecia generacja Apple Pencil będzie dostępna właśnie w czarnym kolorze.

Nowy ołówek Apple Pencil może zostać wydany w czarnym kolorze!

Jest to pierwsza plotka dotycząca nowej generacji Apple Pancil. Do tej pory nie dostaliśmy żadnych informacji i nie wiemy również kiedy nowa odsłona inteligentnego ołówka zostanie przez Apple zaprezentowana. Jeden z użytkowników Twittera, który kryje się pod pseudonimem „Mr white”, podzielił się informacją, jakoby nowy jabłkowy ołówek miał się pojawić w czarnym odcieniu.

Pan White często nie za często ujawnia szczegóły na temat planów produktów Apple, ale w przeszłości udostępnił wiele prototypów sprzętowych, z których niektóre były dokładne, a niektóre wręcz przeciwnie.

Oceń post
Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *