Nowy iPhone SE z premierą w połowie kwietnia, 6,7-calowy iPhone 12 w październiku
0

Nowy iPhone SE z premierą w połowie kwietnia, 6,7-calowy iPhone 12 w październiku

0

Według jednego z analityków – Jeffa Pu, z powodu panującej pandemii koronawirusa na świecie, harmonogram wydawniczy Apple ulegnie zmianie, co spowoduje opóźnioną i utrudnioną dostępność modelu 6,7 cala.

Nowy iPhone SE w połowie kwietnia, 6,7-calowy iPhone 12 w październiku

Pu oczekuje obecnie, że 5,4-calowe i dwa 6,1-calowe modele będą dostępne we wrześniu, a następnie 6,7-calowy model w październiku. W notatce badawczej z chińską firmą badawczą GF Securities, Pu powiedział, że uważa, że ​​obecny etap „rozwoju EVT” lub „testu weryfikacji inżynieryjnej” iPhone’a 12 mógł zostać przedłużony o dwa tygodnie.

Pu wierzy również, że długo wyczekiwana, nowa wersja iPhone’a SE, zostanie wprowadzona na rynek w połowie kwietnia, co sugeruje, że urządzenie może zostać ogłoszone już w przyszłym tygodniu. Nowy iPhone SE ma być ulepszoną wersją iPhone’a 8 z wyświetlaczem 4,7 cala, przyciskiem Home Touch ID, układem A13, 3 GB pamięci RAM i do 256 GB pamięci.

Źródło: macrumors

Oceń post
Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *