Home Newsy Nowości zaprezentowane od Philips Hue – nowe możliwości inteligentnego oświetlenia
Nowości zaprezentowane od Philips Hue – nowe możliwości inteligentnego oświetlenia
0

Nowości zaprezentowane od Philips Hue – nowe możliwości inteligentnego oświetlenia

0

Firma Signify (poprzednio Philips Lighting), zaprezentowała najnowsze produkty, które powiększają portfolio firmy o nowe możliwości inteligentnego oświetlenia.

Rozświetl wieczór filmowy dzięki taśmie LED Philips Hue Play

Taśma LED Philips Hue Play z kolorowym gradientem to pierwsza oferowana przez Signify taśma LED z indywidualnie programowalnymi diodami, która przeniesie Twoje multimedialne wrażenia na wyższy poziom. Zamiast jednego koloru taśma LED generuje oświetlenie w wielu kolorach równocześnie i idealnie je ze sobą łączy. Taśma LED Philips Hue Play została stworzona z myślą o mocowaniu jej z tyłu 55-calowego lub większego telewizora, by naśladowała kolory obrazu wyświetlanego na ekranie, płynnie łącząc ze sobą sceny, oferując multimedialną rozrywkę nieporównywalną z niczym innym, niezależnie od tego, czy oglądasz film, grasz w gry, czy słuchasz muzyki.

Philips Hue Iris: nowa wersja klasycznego wzornictwa

Kultowy model Philips Hue Iris został odświeżony i zaprezentowany ponownie w nowej odsłonie
z bogatą jak nigdy dotąd gamą kolorów, możliwością przyciemnienia do wyjątkowo niskiego poziomu, stopniowym zwiększaniem jasności (aż do 570 lumenów) białego światła, przewodem owiniętym tkaniną i funkcją Bluetooth. Poza standardowymi wersjami (czarną i białą) model Philips Hue Iris będzie także dostępny w Polsce w czterech nowych wersjach, w limitowanych kolorach: złotym, różowym, srebrnym i miedzianym. Model Philips Hue Iris to coś więcej niż źródło światła, to piękny przedmiot dekoracyjny i inteligentna lampa w jednym.

Nowe, większe Philips Hue LED Filament

W kolekcji Philips Hue Filament pojawiły się dwa nowe modele o większych rozmiarach: White Filament G125, większy LED o kształcie kuli, oraz White Filament ST72, większy model w kształcie lampy Edisona. Po zeszłorocznym debiucie kolekcji inteligentnych źródeł światła Filament pojawiło się duże zainteresowanie nowymi kształtami i rozmiarami. Dzięki rozszerzeniu serii Filament, użytkownik uzyska większą różnorodność w zakresie łączności, sterowania i estetyki ich inteligentnego oświetlenia Philips Hue w stylu retro.

Idealne światło do jadalni: Philips Hue Ensis w kolorze czarnym

Po sukcesie, jaki odniosła lampa Philips Hue Ensis w kolorze białym, Signify wprowadza Philips Hue White and color ambiance, wiszącą lampę Ensis w kolorze czarnym. Ensis to idealne oświetlenie stołu w jadalni, zapewnia możliwość emitowania światła zarówno w górę, jak i w dół, dzięki dwóm zintegrowanym taśmom LED, zapewniającym możliwość tworzenia nastrojowej atmosfery podczas romantycznej kolacji dla dwojga lub dzięki funkcjonalnemu oświetleniu, które stworzy idealne warunki do pracy w domu.

Więcej nowych źródeł światła

Poznaj najmniejszy LED w naszej ofercie, Philips Hue White Luster E14, który umożliwia korzystanie z nawet najmniejszych opraw oświetleniowych i lamp. Ten lustrzany mini-LED oferuje funkcję ściemniania w wersji bezprzewodowej, sterowanie przez Bluetooth w jednym pomieszczeniu oraz możliwość połączenia z istniejącą konfiguracją sterowaną z użyciem mostka Hue. Ponadto, klasyczna świeczka LED Philips Hue została rozbudowana o funkcję Bluetooth zarówno dla tworzenia nastroju z użyciem światła białego, jak i kolorowego. Funkcjonalność ta pozwala łatwo rozpocząć korzystanie ze świateł LED poprzez stworzenie doskonałego nastroju w pomieszczeniu.

Dostępność

 • Taśma LED Philips Hue Play z kolorowym gradientem (od 6 października)
  • 55 cali (pasuje do telewizorów o przekątnej ekranu od 55 do 60 cali) – 690 PLN
  • 65 cali (pasuje do telewizorów o przekątnej ekranu od 65 do 70 cali) – 735 PLN
  • 75 cali (pasuje do telewizorów o przekątnej ekranu od 75 do 85 cali) – 785 PLN
 • LED Philips Hue Filament White G125 & ST72 (od 29 września) – G125 185 PLN, ST72 165 PLN
 • Lampa Philips Hue Iris – edycja standardowa (od 6 października) – 460 PLN
 • Lampa Philips Hue Iris – edycja limitowana (od 6 października) – 555 PLN
 • Lampa wisząca Philips Hue Ensis White and color ambiance w kolorze czarnym (od 20 października) – 1840 PLN
 • LED Philips Hue Luster E14 (od 29 września) – 95 PLN (1 w opakowaniu) / 135 PLN (2 w opakowaniu)
 • Świeczka LED Philips Hue White ambiance z funkcją Bluetooth (od 7 września) – 135 PLN (1 w opakowaniu) / 205 PLN (2 w opakowaniu)
 • Świeczka LED Philips Hue White and color ambiance z funkcją Bluetooth (od 7 września) – 275 PLN (1 w opakowaniu) / 460 PLN (2 w opakowaniu)

Nowości zaprezentowane od Philips Hue – nowe możliwości inteligentnego oświetlenia

 

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *